Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyeneket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Szoktam csajokkal álmondni ilyen akciódús filmszerűen, mint 1-1 akciófilm v horror, h menekülünk vmi elől, v épp 1 háborús helyzetet kellene túlélni. És vmiért ez nagyon jó érzés, persze közbe van szex, szerelem, stb.. de nem csak úgy simán hanem ilyen "gyilkos" környezetben :O

És ez viszonylag sokszor visszatér csak mindig más a történet v épp a szereplő is.


2012. szept. 12. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, lehet, hogy túl sok akciófilmet nézel?
2012. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

írd meg XD már ha van hozzá affinitásod.

Full Metal Panic hentai verzió XDXD

2012. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Élénk a fantáziád. Írd meg, ahogy Mókusgy. mondta :)
2012. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én álmomban mindig a dzsungelban vagyok egy lánnyal (szerelmes vagyok belé). Legutóbb a lába közt megmarta egy kígyó. Megmondtam a csajnak, hogy ha kiszívom a mérget, semmi baja nem lesz. De ő nem engedte. Én meg lerántottam a nadrágot róla, és kiszívtam a sebet. Aztán ő odanyomta a fejemet, én pedig kinyaltam neki. Aztán felkettett anyám -.-

Az se perverz :D

15F

2012. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én ink olyat szoktam h menekülni kell vmi elől v túljutni ilyen akadájokon, csapdákon egy olyan csajjal aki előtte idegen volt és szép lassan összejövünk :D
2012. szept. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!