Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt a suliból, aki tetszik, de semmit sem tudok róla?

Figyelt kérdés

Nagyon égetően sürgős lenne, mert most 12-es, mindenképp meg akarom szólítani, de fingom sincs, hogyan csináljam. Én 10-es vagyok. 9. év eleje óta tetszik.

Az talán a legnagyobb baj, hogy (szerintem)nem vagyunk egy súlycsoportban. Ő az ideálom, minden megvan benne, ami egy lányban tetszik. Szóval egy igazi bombanő. Én meg csak simán átlagos vagyok.

Az lenne a fő kérdés, h mit csináljak, h felfigyeljen rám? Amikor folyosón pl. egymás mellett elmegyünk, én próbálom keresni a szemét, de sajnos átnéz rajtam:(

Továbbá az is gáz, h abszolút semmit nem tudok róla. Még a nevét sem. Osztálytársai közül sem ismerek senkit, így nagyon nehéz:(

Tippeket várok fiúktól lányoktól + fiúktól hasonló történeteket, mind1 milyen befejezéssel. Lány-nézőpontból meg h hogyan tudnám észrevetetni magam vele. Légyszi segítsetek, nagyon fontos!


2012. szept. 12. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
velem dettó ez a helyzet. ám ma elszúrtam a dolgot, úgy ahogy lehet. Erősen illuminált állapotban akartam kézbe venni a dolgokat. Gondolhatod...
2012. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok::

először is nyomozz utána,mármint deírtsd ki a nevét.

Kérdezd meg a barátaidat,nem ismeri-e valaki véletlenül.

Derítsd ki,mi a kedvenc zenekarja,és másap jelenj meg egy olyan zenekaos pólóban.

Ha a folyosón a barátnőivel van,a haverjaiddal menj oda hozzájuk dumálni.ha többen vagytok talánnem jön ki lyan hülyén az egész szituáció,és másodszor pedig már kettesben is jobban el tudotk beszélgetni :)

Vagy csak simán kedvesen köszönj rá egy "Helló"-val,közben nézz a szemébe,és persze nem árt,ha csábítóan nézel. (alapjában véve a lányok többségét meg lehet bolondítani egy szexy pillantással.Tapasztalatból mondom,hogy gyakran tetszett már olyan fiú is,aki egy picit sem jóképű,viszont megfogott valami a szemében)

Szóval sok szerencsét!Ird meg,hogy alakult :)

2012. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Majdnem Bálint válasza:

Hirtelen két lehetőség jutott az eszembe:


a) Amikor legközelebb elsétáltok egymás mellett kérdezd meg tőle, hogy hisz-e a szerelemben első látásra, vagy szeretné, hogy elsétáljál előtte még egyszer.


b) Beszélgess egy barátoddal úgy, hogy Ő is biztosan hallja. Taglald neki, hogy arra úgy érzed, hogy fel kell szedned 50-60 kilót (vagy amennyinek a lány kb kinéz), majd fordulj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy Ő mennyi. (Ha már beszélő viszonyban lennétek akkor célszerűbb eleve neki kifejteni ebéli szándékaidat)


Komolyabbra fordítva, szerintem az jó politika, ha a tudtára hozod, hogy neked bejön. Két-három efféle tréfás, ám egyértelmű megnyilvánulás után, már biztos nem fog úgy elmenni melletted, hogy átnéz rajtad. Akkor már lesz értelme rá köszönni, és ha egymás mellé kerültök a büfé sorban simán meg kérdezheted tőle, hogy hogy van, meg hogy hogy hívják. Onnantól már gyakorlatilag ismeritek egymást, úgy meg könnyebb fűzni a szálakat. Néhány vagy még inkább sok jól irányzott bók, mindig észre venni, és megdicsérni, ha valami újat vélsz felfedezni (ruhadarab, frizura, fülbevaló stb) Ezen kívül, meg légy önmagad. Éreztesd vele, hogy mit szeretnél, de ne nyomulj görcsösen. Légy bátor és laza! Nekem ez mindig bejött. Bár az még az előző évezredben volt...


Értesíts a fejleményekről ;-)

2012. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!