Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak le egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy csajt a nyílt utcán ismeretlenül, ha tetszik? 20/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
hé te pirospólós! igen te. gyere csak ide!
2011. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Heló
2011. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:

Szia! XY vagyok. Nem tudtam elmenni melletted úgy, hogy meg ne jegyezzem...



....húzd már be a segged, vazze, nem férni el!!!

2011. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak jól kell kinézned, és sikered lesz!
2011. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Hé Te ..."
2011. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont egy hete volt, hogy mentem az utcán,és megállított,leszólított egy srác: "Szia! XY vagyok. Ne haragudj,meg tudnád mondani mennyi az idő? (én mondtam) Na jó,igazából nem is az idő érdekel,hanem Te. meghívhatlak egy italra?" szerintem tök aranyos volt,abszolút nem éreztem tolakodónak, de mivel van barátom,így csak annyit mondtam,hogy bocsi,de barátom van,egyébként ha nem lenne,akkor szerintem simán belementem volna,hogy meghívjon valamire:) Végülis nincs mit vesztened,szerintem próbáld meg:)

2011. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia cica van gazdád?? xDD
2011. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző lejárt és szar
2011. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!