Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 év körüli fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év körüli fiúk! Szerintetek azért cseszegetett mert tetszettem neki de nem akarta elfogadni, vagy tényleg ennyire rondának gondolt?

Figyelt kérdés

Régebben csúfolt egy srác, akibe titokban szerelmes voltak. Vagyishát pont ez az, hogy amikor megtudta a barátnőmtől, hogy tetszik, azután kezdett el csúfolódni. És hát azóta az önbizalmam egy nagy nulla, ugyanis a kinézetemet cikizték, és azóta sosem vagyok magammal megelégedve.

Viszont mások szerint szép vagyok. Barátnőm azt mondta, lehet, csak azért volt ilyen, mert tetszettem neki, hogy ugye ezt nem volt képes elfogadni. Szerintem ez hülyeség, de lényegtelen.

Ti csúfolnátok ilyen okokból egy lányt? Vagy ez azt jelenti, tényleg reménytelenül ronda vagyok?

15/L


2012. szept. 12. 17:55
 1/7 A kérdező kommentje:

*mert tetszettem neki, DE ugye ezt nem volt képes elfogadni

és voltak helyett voltaM

2012. szept. 12. 17:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén ha tetszik egy lány akkor én nemkezdem el csúfolni hanem kedves vagyok vele és keresem a társaságát.

Nemhiszem hogy reménytelenül ronda vagy ha akarsz küldhetsz priviben képet, de szerintem az a srác csak egy egyszerú b@rom volt azt ennyi.

2012. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen korosztályban azért ez már nem jellemző...


Ha igen akkor lődd vissza az oviba

2012. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1: Senkit se csufolnék mert nagyon undorito szokás vagy minek nevezzem

2: Ha annyira hülye, hogy azért csufoljon, hogy összejööjjön veled...... na m1

3: Lehet csak azért hitt csunyának, mert volt egy rohadt sexy csaja és kb ennyi, miota van a mostani barátnöm én is ocsmánynak látok nem egy lányt akit sztem amugy nem látnék annyira csunyának.

Ez hülyeség de csak mert egy tetü azért csufolt lehet, hogy nem vagy csunya nem tudhatom

2012. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16(F)
2012. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia.

Talán ahhoz az ovodás/kisiskolás szokáshoz, hogy 'azt a lányt piszkáljuk aki tetszik nekünk' kicsit idősebbek vagytok már, viszont nem tudom, lehet, hogy ő ezt gondolja. Ha ilyenkor a szemébe nézel, megláthatod, hogy gúny vagy szemtelen mosoly van az arcán. Ha meg már nagyon zavar akkor szerintem beszéld meg vele, nincs joga bántani se fizikailag se szellemileg. Főleg nem mások előtt.

2012. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

18:06 Nem tudom, hogy akkor épp volt-e barátnője és hogy nézhetett ki. Viszont ÁLLÍTÓLAG járt az egyik lány osztálytársammal...2 napig, viszont a csaj egyébként se csúnya, csak erre még rátesz egy lapáttal, hogy 14 éves és elég kihívóan öltözködik. Szóval lehet, hozzá viszonyítva gondolt csúnyának. Ezt már csak abból is gondolom, hogy olyanokat mondott, hogy milyen lapos vagyok, annak a csajnak meg bezzeg már jó mellei vannak.

18:22 Hát szerintem nem nagyon fogjuk megbeszélni, őŐ már elballagott és nem is találkoztam vele vagy 1 éve...De még mindig nagyon tetszik:-(

De azért köszönöm a válaszokat (:

2012. szept. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!