Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom szégyellni?

Figyelt kérdés
arról van szó hogy még semmi szerelemről nincs szó inkább még csak barátkozunk de ő ilyen drága magán iskolába jár amíg én sz.r államiba és szegény vagyok . és most így elgondolkoztam hogy nem lesz gáz ha el akar jönni hozzám egy 1 szobás lakásba fog jönni? a másik hogy mivel én még csak 14 vagyok nem szeretném most elveszteni a szüzességem viszont rajta látszik hogy ő már simán most akarná. de amúgy kb. ugyan olyanok vagyunk csak azért.... olyan rossz érzés hogy ő gazdag én meg nem. és azt se tudom hogy ő elfogadna-e így . 14/L és 15/F

2012. szept. 12. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha igazán szeret, akkor elfogadja. Amúgy nem kell szégyellni.
2012. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit szégyelni. Lefeküdni meg ráérsz még bőven. elég akkor amikor Te is úgy érzed h akarod.
2012. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szégyelni nincs okod hogy nem vagy gazdag és lakást sem,szerintem!

Ha normális és tetszel neki őt sem fogja zavarni,ha mégis akkor meg sem érdemelne téged!!! :)

2012. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit szégyellni ezen, de tudom milyen sz*r lehet.

Ha neki égő, vagy ilyesmi, akkor egy sz*rarcu burzsuj kocsog :D, de ha normális srác, akkor biztos nem fogja zavarni.

2012. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyuugii, ebből ne csinálj problémát :) nincs miért aggódni. :D
2012. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
áá köszönöm :) eskü ugy gondoltam hagyom inkább az egészet mert én nem vagyok gazdag.
2012. szept. 12. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gazdag,de én szégyelltem MAGAM amikor nem olyan jó anyagi helyzetben lévő családban fel nőtt barátnőm volt és ő látta,hogy mi jobban élünk (még) és több mindent engedhetek meg magamnak..Ha normális akkor egyáltalán nem fogja zavarni. 18/F
2012. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

1. Ha a házatok tiszta és rendezett akkor semmi szégyellnivalód nincs!

2. Ha jól nézel ki akkor minden fiú megdugna téged akárhány éves is.

3. A magániskola annyit tesz többet tanul. Ha te kitűnő tanuló vagy akkor sokkal okosabb is lehetsz nála!

4. A pénz még senkit sem tett értékessé! Más értelmes emberek szemében az értékesebb ember a nyerőbb és nem a gazdagabb, bár lehet itt is átfedés.

5. Jobb lesz ha átgondolod az értékrendedet!

2012. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az anyagi helyzet számít egy kapcsolatban, akkor az már régen rossz! Ha igazán szeret, akkor az a fontos neki amilyen vagy, és nem azt nézi, hogy milyen körülmények között élsz!!!
2012. szept. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm már megnyugodtam :)
2012. szept. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!