Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megbizonyosodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megbizonyosodni róla?

Figyelt kérdés
Azzal a problémával küszködöm, hogy a barátom drogfüggő "volt". Amikor összejöttünk azt mondta, hogy leáll vele. Minden szép és jó volt, de egyre gyakrabban hallom vissza, hogy csak engem ver át. Nincs olyan barátja, aki ne csinálná. Már kérdőre vontam, de tagadott. Megjátszás szerű szaga volt a tagadásnak. Nem tudom mit csináljak, mert tesztet hiába próbálnék azt ki tudja játszani. Egyébként pikózott elég keményen. Hogyan tudnék teljesen biztos lenni benne? (Sajnálom, ha hosszú lett)

2012. szept. 12. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Kb. 5 percen belül megtudnám az IP-d, azzal, hogy hol laksz PONTOSAN és a fakabátok 10 percen belül már bevittek volna az őrsre, hogy hol a barátod.


A kérdésre válaszolva: már az hiba volt, hogy összejöttél vele. Nem bízol benne, nincs értelme.

2012. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha már érzed a "szagot" akkor tuti....
2012. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Mi az a pikó?


Miért jöttél össze egy drogossal? Ezzel az én szememben te is a társadalom legalja vagy.

2012. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még meg is adom a címem, nálunk nem így mennek a dolgok:)

Miértre pedig a válaszom, egyszerűen beleszerettem.

2012. szept. 12. 20:31
 5/6 an00nym válasza:
100%

kedves első, nagyon nagy zseni lehetsz, tekintve hogy IP alapján senkit nem lehet lenyomozni...fogalmam sincs miért, de dolgozik egy informaikus ismerősöm a UPC-nél és el is magyarázta , csak nem sokat értettem belőle és pláne nem emlékszem


Egyébként a válasz, sehogy! , bár pl. megpróbálhatsz kislámpával belevilágítani az orrába amikor alszik,ha már abbahagyta egy ideje akkor nem lesznek sebei(a pikoról annyit tudok hogy meth származék, tehát nazálisan használva valószinüleg hagy nyomot az orrban sebek formájában),


mellesleg a te barátod, ebből következően elég jól ismered, de olyanoktól kérsz segítséget akik egyáltalán nem ismerik, viszont azonnal képesek előállni egy rakat alaptalan előítélettel és hamis hozzáértéssel,


ajánlom hogy tájékozódj, vagy tegyél fel kérdést itt [link] , [link] az biztos hogy egyetlen válaszból illetve némi visszaolvasásból több segítséget kaphatsz mintha végigolvasod az összes hasonló kérdés összes válaszát itt :)

2012. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszön

öm az értelmes és előítélet mentes válaszod:-)

2012. szept. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!