Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van, hogy azért kerültök el egy fiút, hogy felkeltsétek az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Egy lány egy ideje nagyon látványosan kerül, de közben folyamatosan rám figyel, de ügyel, hogy ne nézzen a szemembe. A többi fiúval közömbös.


Semmivel sem sértettem meg, sőt volt egy kifejezetten jól sikerült randink, amit én folytatni akartam, erre szakított meg velem mindent. (van barátja, de a többi fiúval mégis közömbös)


Én nem akarok tőle semmit, amíg ő nem akar.


De szóval, létezik, hogy bejövök neki vagy tényleg bekattant és teljes szívéből utál már és idegesítem? Beszélni sem tudok vele, ha fizikailag véletlenül elérem akkor flegmán válaszol.


2012. szept. 13. 10:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarok hozzá közel kerülni már, de azt sem szeretném, ha ez a kedves lány végig utálna, és a többi fiúval barátkozna helyettem.
2012. szept. 13. 10:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Neki van barátja. Te nem akarsz tőle semmit. Mi a problémád? Ne foglalkozz vele és akkor megnyugodhatsz.
2012. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. ha nem akarsz tőle semmit nem érdekelne,hogy most rád néz-e vagy sem

2. ha elment veled randizni, ámbár van barátja (azontúl h nem túl etikus) valsz. nem hagyod hidegen


ergó =3. Azért kerüli még a pillantásod is ,mert bejössz neki,de nem akar kicseszni a pasijával

2012. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jön le.
2012. szept. 13. 10:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor fogja majd tartani a seggét, hogy dugjam meg, amikor már teljesen sikerül majd végre elfelejtenem :/
2012. szept. 13. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
valsz. akkor fog érdeklődést mutatni jobban ha gáz lesz a párkapcsolatában,de grat az alpáriságodhoz *taps*
2012. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel van barátja bűntudata van, de attól függetlenül lehet bejössz neki. Lehet azért nem mer rád nézni, mert fél hogy elvarázsolod és beadja a derekát-nem a seggét :P
2012. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!