Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róluk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2 fiúról, vagyis inkább életstílusról szeretném kikérni a véleményeteket. FONTOS! nem azért tettem fel a kérdést, mert választanom kell közülük, van párom, és jó vele =) Pusztán csak felmerült bennem, hogy vajon mások hogyan látják ezt a kétféle típusú embert/életstílust.


1. fiú: Magabiztos, öntudatos kiállású, rengeteg, szinte megszámlálhatatlan alkalmi kapcsolattal, némelyik leányzóval hosszabb viszonyt folytatott. Viszont, a nők egyáltalán nem mondhatók szépnek, sok esetben férfias arcvonású, duci (méghozzá a nem nőies formájú húsos alkatú) és hasonló adottságokkal rendelkeztek. A védekezésre figyel, a nőket sokszor a saját társaságából választja, nem kis feszültséget okozva ezzel. Volt tartós kapcsolata is, több éves, de nem volt boldog benne, sokkal inkább megkötésnek érezte, mint lehetőségnek. (a leányzó se külsőleg se természetileg nem örvend nagy rajongótábornak, így nem csoda.) Ezzel szemben viszont nagyon figyelmes, nem állnak tőle messze a kedves, romantikus gesztusok és randevúk. Ezek azonban egy idő után meglehetősen felszínesnek érződnek, elég zárkózott, mélyebb beszélgetésekkel gondja van. Ha valami baja van, inkább csendben, magában próbálja meg lerendezni. (huszonéves, jóképű)

Lányok, ti nem félnétek közelebbi viszonyba bonyolódni egy ilyen sráccal, ha kapcsolatot szeretne tőletek?

Fiúk, ti felnéztek rá a sok numera miatt, vagy inkább a fejeteket fogjátok az alacsony minőség miatt?

(Megjegyzem, ha párkapcsolatról lenne szó, akkor nyilván nem kizárólag a külső jelezné a minőséget, de alkalmi kapcsolat esetén lássuk be, ez a fő szempont.)


2. fiú: Meglehetősen szerencsétlen és bátortalan a nők terén, amitől távolságtartónak tűnik. Nem volt sok kapcsolata, de azok a lányok nagyon szépek voltak, és természetileg sem plázacicák (valami gond nyilván volt velük, ami miatt szétmentek, de nem ilyen szembeötlő). Volt része alkalmi kapcsolatban is 1 maximum 2 alkalommal, de annyira nem jött be neki, hogy teljesen elzárkózott az ilyesmitől. Kapcsolatban kedves, odaadó, bár érezhető a tapasztalatlansága. Néha félénk, de alapvetően egy bohóc, szívesen nevetteti meg barátnőjét, de hosszú, komoly beszélgetésekre is könnyen kapható, szívesen megbeszéli a gondokat a párjával. Ha párját bármiféle veszély fenyegeti meglepően erősen reagál, ilyenkor nem rest fizikai erőszakot alkalmazni, de önként nem keresi a bajt, és párjára sose emelne kezet. (huszonéves, szintén jóképű)

Lányok, nem zavarna titeket a tapasztalatlansága? Nem félnétek, hogy később kalandokra vágyna (annak ellenére, hogy most taszítja az ilyesmi)? Nem éreznétek kényszernek, hogy sok esetben nektek "kell" irányítanotok?

Fiúk, nem furcsállnátok, hogy sok alkalmi lehetőséget elutasított ahelyett, hogy megragadta és élvezte volna őket? Inkább tisztelnétek, vagy hülyének néznétek ezért?


A feltett kérdéseken kívül önálló, értelmes gondolatok is érdekelnek. (Igen, kicsit unatkozom így estefelé.)


2012. szept. 13. 17:34
 1/7 taylortimothymatthew ***** válasza:

Kedves kérdező ! Válasszal ugyan nem szolgálok, de nagyon várom a 2. fiúra jött válaszokat ! Csak mert én is ilyen vagyok. Ha valaki a 2. fiúra küld választ ide, kérem küldje el nekem privátban is !


Előre is köszönöm.

18/F

2012. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kérdező, lány vagy fiú? minőség...a fejemet fogom, komolyan...oké, h számít a külső, nade

alapjáraton elég toleráns ember vagyok, és nem ítélkezem (egy két kivételt leszámítva, amikor nem tudok az érzéseimmel mit kezdeni)


el tudok fogadni nagyon sokféle viselkedést, olyat is, ami ellenkezik az én felfogásommal, hiszen mindenki úgy éli az életét, ahogy az neki tetszik, kivéve persze, ha másnak ezzel nem árt

szóval, nem tudok a kérdéseidre felelni, mivel ezek a benned felmerült kérdések, a te személyes szempontjaid alapján 'ismertem meg' ezt a két fiút, lehet nálam máshol lennének a hangsúlyok, ha azon gondolkodnék, melyiket válasszam páromnak

véleményem szerint a partnerek száma nem biztosíték semmire a jövőben, legyen az kevés, vagy sok

2012. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak annyit akartam mondani, h ebből a leírásból jobban megismertelek téged, mint azt a két fiút
2012. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, olvasd el figyelmesebben, amit írtam =)


"Megjegyzem, ha párkapcsolatról lenne szó, akkor nyilván nem kizárólag a külső jelezné a minőséget, de alkalmi kapcsolat esetén lássuk be, ez a fő szempont."


Van egy ilyen mondás, hogy "lyuk lyuk, csak más a körítés", igazából erre voltam kíváncsi, hogy ehhez a stílushoz mit szólnak a fiúk =) Mennyien értenek ezzel egyet, és mennyi embert taszít. Tagadhatatlan, hogy vannak olyan fiúk/férfiak, akik válogatás nélkül mindenkit megdöntenének.

Szerintem meglehetősen tényszerű voltam, így érdekelne, mit tudtál meg rólam, de ez már a te előítéleteid meséje. Ha valamivel megsértettelek, akkor bocsi, tényleg csak tényeket írtam.

A leírás nyilván igazi, általam ismert emberekről készült, de alapvetően egy-egy embertípusra, életstílusra próbáltam rámutatni velük.


Első válaszoló: én majd szívesen írok neked véleményt, de most indulnom kell.


Értelmes válaszokat továbbra is várnék, és jó lenne, ha most nem azon akadnátok fenn, hogy az én ízlésem szerint nem voltak "minőségiek" a lányok, ha kell, képzeljetek oda plázacicákat, kisebbségieket, kinek mi unszimpatikus. A szituáció a lényeg, és némi filózósabb beszélgetést próbáltam elindítani ezzel, nem kötekedést =)

2012. szept. 13. 18:28
 5/7 taylortimothymatthew ***** válasza:
Kedves kérdező. Megköszönöm.
2012. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

félre értettél :) és ne ragadj le annyira az első mondatomnál (ami csak annyi akart lenni, h a minőség szót egy árura használjuk, de nem egy emberre, a szépség pedig relatív)

veled szemben semmilyen előítéletem nincs, hiszen a minőség szót te magad használtad

miért téged ismertelek meg jobban? nem a minőség szóra vonatkozott...

mert ezek a te észrevételeid róluk, saját szempontrendszered szerint fűzöd őket csokorba, ha tetszik, tehát ezek már szubjektív következtetések, és nem tiszta emberi megnyilvánulások, amit én a saját szememmel látok...én is filózósabbra szántam a figurát :)

én ennyi infó alapján nem tudnám eldönteni, h melyiket válasszam páromnak, mert éppen az általad emlegetett előítéleteimet indítanám be, ha pusztán a számok alapján döntenék

nőként hajlok a másodikra ha az előítéleteimre hallgatok, de honnan tudjam, h milyen emberek?

remélem így világosabb voltam, nekem is van egy stílusom biztosan, ami lehet kötekedőnek tűnhet...gondolatokat vártál, kaptál tőlem :)

2012. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem csupán saját vélemény =) Több ember is hasonlóan nyilatkozott. Az első személyt párommal és az ő baráti társaságával vitattuk és a fiúk mind egyöntetűen húzták a szájukat a nőkre, akikkel az illetőnek kapcsolata volt (1-2 kivétel akadt).

A minőség szót meg azért használtam, mert szemléletes erre a szituációra. Mennyiség vs minőség.

A kérdés pedig nem választásról szólt, hogy melyik inkább. Hanem hogy ha összeismerkednél az elsővel, és ezeket a következtetéseket vonnád le, hogy állnál hozzá? És utána, külön a másodikra is ugyanez. Nem vagy vagy =)

Szóval vélemény érdekel róluk, amivel igazából ezt az egészet kezdtem =)

2012. szept. 14. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!