Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit csinálnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok ha az Ex pasitok egy napra a rabszolgátok lehetne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
mossa le a kocsit, takarítsa ki a házat, főzzön, vasaljon, és vásároljon be aztán tűnjön el
2012. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
felszabadítanám :)
2012. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Takarítsa ki a lakást, de úgy ám, hogy ragyogjon minden felület, főzzön nekem valami isteni kaját, menjen el bevásárolni. Ha ezzel megvan, elküldeném elintézni pár dolgot, amihez nincs kedvem a sorban állás miatt. Ha hazaért, engedjen nekem egy jó illatos kád vizet, készítsen ki mindenféle piperét hozzá, aztán a viszontlátás:D


26 N

2012. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Összevásároltatnék vele mindent a Plázában, most úgyis kellenek az új őszi, téli cuccok, aztán szex, vacsi...:-)
2012. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Én megvásároltatnék vele minden cuccot, amit csak tud vegyen meg nekem és természetesen nem én cipelném haza a sok cuccot :D Aztán természetesen házimunka, de ragyogjon a lakás... én egész nap meztelenül mászkálnék előtte a lakásban, jól felhúznám és természetesen nuku szex! És lehet kis szolid szado-mazot is bevetnék.. :P
2012. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Rossz a kérdés! :) Helyesen így hangzik (tanulva az utolsó válaszból :)


Lányok! Mit csinálnátok ha a pasitok egy napra a rabszolgátok lehetne?

2012. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
leíratnám vele 500x az összes szarságot amit velem csinált, abc-sorrendben
2012. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 érzékek birodalma válasza:
100%
El is képzeltem...egész nap szexelnénk, de inkább nem részletezem :).
2012. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem szexelnék vele, ő hagyott ott, na persze, még mit nem. Ha nagyon köcsög akarnék lenni, én is valami őrjítő szexin fogadnám, aztán áthívnám a mostani kiszemeltemet, vele vidáman hemperegnék a szobában, míg drágalátos exem sika-mikálja a lakást meg bevásárol:D hehehehe
2012. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös, ez a szado-mazo se rossz ötlet. Dominaszerkóban várnám és odacsapnék neki az ostorommal, ha nem úgy halad a takarítással ahogy kéne. Tetszik ez a kérdés nagyon:D
2012. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!