Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit csinálnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok ha az Ex pasitok egy napra a rabszolgátok lehetne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább szabadon engedném. Kit hat meg már egy megunt, megutált, elfelejtett ember?

Persze ez attól függ, mióta ex. Mert ha tegnap óta, és ő tolt ki velem, akkor biztos lennének ötleteim.

2012. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#5 válaszoló vagyok. Mi volt a baj a válaszommal, hogy így leszavaztatok? Nem probléma, mert nem érdekelnek a pontozások csak kíváncsi vagyok, hogy én nem a kérdésre válaszoltam vagy mi történt??! Nem értem sajnos. :/ Kb. ugyanazokat írtam, mint amit a többiek.. És a #6-os válaszolónak: a kérdésben EX pasi van...
2012. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szilvás gombócot gyúrattatnék vele!
2012. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es, tuti valami sértődött expasi szavazott le. Engem is leszavaztak. Azt szeretném hozzátenni, hogy nem mindegyik exemmel lennék ilyen szemét, csak azokkal, akik rászolgálnak:D
2012. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
attól függ melyikkel...
2012. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mivel mindig okoskodott, ezért arra az egy napra átadnám neki a saját körülményeimet:

- dolgozzon az egyetem mellett

- csinálja azt a munkát amit én, de azért elvárnám tőle, hogy naponta ötször lezuhanyozzon

- járjon az egyetemen az én szakomra, ha szerinte olyan könnyű

- elvárnám tőle, hogy ha én megyek hozzá vásároljon össze egy csomó kaját, de ha ő jönne, nálam alig lenne valami

- folyton nyaggatnám, hogy nézzen ki jobban

2012. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!