Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt kapnád egy elöre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt kapnád egy elöre megbeszélt tali elött sms-ben valakitöl, h "Nincs kedvem most találkozni veled", arra mit reagálnál? Hogy esne? Mi jönne le belőle?

Figyelt kérdés
vagy ha már másodszorra, harmadszorra kapnád, ezt a választ h nincs kedve találkozni veled mi jönne le belőle? lány küldi fiunak az üzit.

2012. szept. 13. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ha harmadszorra is ezt írná hagynám a francba


egyébként szarul esne elsőre is

2012. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
azt, h bunkó. menj a francba!
2012. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Legalább valami ürügyet kitalálhatott volna igazán...

Mondjuk én hasonló helyzetben visszakérdeznék, hogy miért nincs... a kommunikáció néha csodákra képes. Kiderülne, hogy épp olyan a hangulata, vagy egyáltalán nincs kedve, mert un téged, vagy inkább a barátnőivel van...

Egy kérdést megér szerintem.

2012. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az jönne le, hogy egy ilyen bunkó csajjal nekem nem lenne kedvem többet találkozni
2012. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha többször kell ezt elküldeni valakinek, akkor azt jelenti, hogy aki kapja, baromira nehézfejű és értetlen és sokszor kell elmondani neki, hogy szálljon már le róla...
2012. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első: He?!

Második: Ha jó kedvem van DAFUQ?!

Harmadik: Elmész te a p...ba!

Röviden.


Egyébként komolyan elkezdenék érdeklődni (értsd akár direktbe rákérdezve), hogy érdeklem-e egyáltalán, és ah nem, akkor legyen olyan kedves és mondja meg, nem fogojk anyázni, nem fogom szidni, szépen elköszönök, és engem többet nem lát.

18F

2012. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az jönne le belőle, hogy szüljön sünt! Szórakozzon a jó édes anyukájával.

Nem igazán reagálnék semmit, meginnák egy sört, vagy valamit, aztán mennék a dolgomra, de nem lenne 3. találkozó, egyszer oké, közbejött valami, másodszor már azért gáz... nem tudja beosztani az idejét, felelőtlenül ígérget stb...

2012. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy ilyen üzenet után minek a második meghívás?Elsőre is teljesen világos a szitu.
2012. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén,én kifejezetten örülnék neki. Azt vonnám le belőle,h az illető lánynak van gerince,mert legalább beismeri,h szarik rám.


Sokkal jobban utálom azokat a kis álszent szűzk*urvákat akik össze vissza hazudoznak,h jaaaj,sajnosz nem éjek já,mert csajszikkal plázázunk,majd legközelebb:P...

2012. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi, jó ezeket a véleményeket hallani! :) akkor ez megy az expasimnak üzenetbe, h lekopjon :D
2012. szept. 13. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!