Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrültség lenne újra találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrültség lenne újra találkozni az első szerelemmel ugye?

Figyelt kérdés

Anno tiniként 1,5 évig voltunk együtt, mindkettőnknek ez volt az első nagy szerelem. Elég csúnyán végződött a kapcsolatunk, sokáig tartott őt "elfelejteni" és lezárni a múltat, de azóta nem beszéltünk egymással. (7 éve)

Az éjjel rosszat álmodtam vele. Nem tudtam egész nap kiverni a fejemből, hát írtam neki, amire meglehetősen pozitív választ kaptam. Nagyon jót beszélgettünk, átbeszéltük a múltat, hogy mennyire gyerekek voltunk még és a jelenükről is váltottunk pár mondatot. Menyasszonya van, hamarosan esküvő, nekem is van párom, boldogok vagyunk.

Felvetődött a téma, hogy mi lenne ha összefutnánk, meginnánk valamit és beszélgetnénk egyet, mint régi jó ismerősök. Nem tudom miért, de ez engem annyira furán érintett. Különleges helyet foglal el a szívemben és ő is beismerte, hogy ez nála is így van. Nem okozna csak bonyodalmakat, ha találkoznánk? Valószínűleg a párjaink sem rajonganának az ötletért! Ti hogy döntenétek?



#találkozás #első-szerelem
2012. szept. 4. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..ez a különleges helyet foglal el a szívemben dolog,olyan mintha még mindig lenne valami.És ilyenkor nem lenne jó találkozni.Bár te tudod,hogy mit érzel iránta.
2012. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömmel megtörtént, hogy találkozott egy régi nagy szerelmével, és a vége egy hatalmas dugás lett, pedig mindketten házasok voltak már...
2012. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz vele. Ha még mindig megmozgat benneteket a dolog talán elgondolkoznék a jelenlegi kapcsolatotokról.
2012. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 okoska31 ***** válasza:

bonyodalmat okozna - hiszen ha semleges lenne neked, akkor nem kérdeznél.

így nem kellene találkozni vele, és beszélgetni sem nagyon.


nem is értem, hogy ő a menyasszonyával meg te a barátoddal miért is akartok találkozni?...

2012. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!