Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most normális, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normális, vagy csak én vagyok túl félénk? 16/F

Figyelt kérdés
Az van, hogy amikor megtetszik egy lány, azt még a legjobb barátaimnak sem merem bevallani.. pedig ők mindig megosztják velem, hogyha valakibe bele vannak belezúgva.. és amikor kérdezik tőlem hogy ki tetszik/kivel akarok összejönni, mindig csak megrántom a vállam, és azt mondom hogy senki.. pedig van! Csak nem merem nekik bevallani.. ez baj?? Mit lehet tenni ilyenkor??
2012. szept. 13. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

én már ha találkoztam egy lánnyal úgy hogy meg sem érintettem még, már másnap a haverjaimnak mesélem hogy milyen a melle, feneke, hogyan fogok megkúrni.

NA! velem meg ez a baj. de amúgy megbízható gyerek vagyok.

2012. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok.Azt teheted,hogyha legközelebb megkérdezik,akkor kinyitod a szádat és szépen elmondod.De ha nem akarod,nem muszáj,mert lehetnek belőle bonyodalmak..

17/F

2012. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok. Bízok a legjobb barátaimban, de ezt sose merem elmondani, nem tudom miért... Bennem van az hogy csúnya vagyok, úgyse kapom meg, nevetségessé válok más szemében, hogy nekem bárki is kellhet. Amúgy nem vagyok félénk, sőt, csak nem tudom, egyszerűen nem hiszem el hogy én is kellhetek. Mindig attól félek, hogy mi van, ha visszahallja... De én nem is akarok ezen változtatni, valahogy nem vonz, hogy fél világ tudja, ki iránt mit érzek, aztán ha véletlenül arra jön el, akkor drámai jelenetet rendezzenek belőle.

15/L voltam.:D

2012. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: na, nálam 100%-ban ugyanez a helyzet, annyi különbséggel, hogy én fiú vagyok.
2012. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nállamis ez a helyzet,csak annyi változás,hogy nincs annyira jó barátom,maximum fiú,velük meg nem erről témázok,másokban meg nem bízok meg 1-2 ok miatt. Nameg én nemvagyok félénk,csak az,h ha visszahallja az illető.15/L
2012. szept. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!