Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire tartjátok szépnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ti mennyire találjátok szépnek a kiálló kulcscsontot? Én vékony típus vagyok és eléggé látszik a kulcscsontom, szerintem csúnya, de változtatni nem nagyon tudok rajta, sajnos.

Légyszi értelmes válaszokat, előre is köszönöm!

Korotokat írjátok légyszi!


2012. szept. 14. 13:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem olyan feltünő, egyáltalán nem gáz, azt meg, hogy amúgy mennyire vagy gebe így nem tudom megmondani, de konkrétan a kérdésedre választ adva nekem nem szúr szemet.
2012. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele gond, nekem bejön

És úgy is nőiesedsz még egy kicsit, akkor pedig igen el fog tűnni


f/20

2012. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Amilyen vékony vagyok... nem mondhatom, hogy csúnya. Mennyi idős vagy és milyen magas?

20F

2012. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez itt egy teljesen szép váll és kulcscsont, nem kell aggódnod miatta. Rengetegen szeretjük a vékony lányokat, nem kell foglalkozni a gebézőkkel, nekik más tetszik, ennyi. Nem vagyunk egyformák.
2012. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Énnekem is nagyon hasonló a mellkasom és az a feletti rész, mint a linkelt kép. (Akár enyémről is készülhetett volna). Pasik sose bántottak emiatt. Kicsi melleimet is szerették, az alak nem olyan fontos inkább a tekintet, az ápoltság, a viselkedés. Belső én. Persze aki csak dugni akar az más tészta.

3 pasim volt ebből eggyel 6 éve együtt vagyok, semmi bajuk nem volt evvel. :-)

24/N

2012. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Visszataszító egy kicsit.
2012. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gebe!!! Vékony vagyok, a kettő közel sincs egymáshoz fogalomzavarban szenvedők.

21 éves vagyok, 164 cm 50kg.

Köszönöm az értelmes válaszokat!

2012. szept. 14. 16:28
 18/20 anonim ***** válasza:
Felőlem fejjel lefele is állhat az a kulcscsont, ha amúgy a csaj normális és értelmes!
2012. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én semmi furcsát nem látok rajta, rendben van az. 19/F
2012. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nekem mind1 :D

f19

2012. szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!