Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, mit csinájak? :S

Figyelt kérdés

Na szóval Jár egy lány az osztályba akibe nagyon szerelmes vagyok, szinte már megörülök:D mindig róla álmodok. Már Attól is kivagyok hogy jön a hétvége és nem láthatom:( ami még rosszabb hogy nem merem neki bevallani hogy szeretem :D félek hogy nagyon beégek xD szerintetek mit csináljak, bevalljam neki? vagy valami más módszer hogy belém szeresen??? volt már egy csomó csajom de irántuk sosem éreztem azt amit ő iránta, Persze ő engem észre sem vesz:P Mit tegyek??? Előre is köszi a válaszokat.!!!!!!!

16/F



2012. szept. 14. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

próbálj vele beszélgetni, de NE NYOMULJ rá, mert az megijesztheti. és ahogy beszél veled, meg ha esetleg utána ő keres téged, akkor tudhatod h ő is úgy érez e mint te, vagy van e esély:)


aztán happy end, vagy találsz jobbat:D de ennyiből nem lehet mást mondani:)


15/L

2012. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

először is tanuld meg mire jó a :D az XD és a :P.

másodszor: nah akk mégse vagy akkora pro Ádámka :D

a többi csajt h sikerült össze hozni? feltételezem h megismerkedtetek és kimutattad nekik h érdeklődsz irántuk nah akkor mi a probléma ez esetben? tök ugyanaz az eljárás.

2012. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TOMAtm ***** válasza:
olyan csomó csajod nem lehetett,ha nem mered megmondani neki h tetszik,vagy egyátalán randira hívni.am meg be nem éghetsz mert a szerelmet nem lehet irányítani,erről nem te tehetsz ha beleestél.én megmondanám neki.ha kiröhög még mindig mondhatod h nem volt szándékos és h szeretnéd kiverni a fejedből,mert igazából nem is az eseted.fenetudja hogy jött ez igy össze.
2012. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit,biztos nem akar tőled semmit,még a végén csak pofára esnél,és siránkoznál miatta.....
2012. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor Hétfőn elhivom randira, Nem hinném hogy kinevetne mivel elég szerény lány, most végre van bennem annyi bátorság hogy randi közbe bevalljam neki hogy szeretem.

Már nem tudom magamban tartani, Na mind1 majd Hétfőn elválik hogy mi lesz a válasza!!!!! Kösz a biztatást!!!,Viszont ha (BEÉGEK) az a ti hibátok lesz.:):D

2012. szept. 14. 19:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok sikert! Aztán írd meg, hogy mi volt.

Értettük! :DDD

2012. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz,Persze megírom:DDDD
2012. szept. 15. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Ok, mindenkepen hivd el vhova hetfon! Sok sikert!
2012. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok Hát nem nevetett ki:DDD nagyon izgultam, nyilván nem azt mondtam neki hogy szerelmes vagyok belé,hanem hogy holnap suli után tudjunk találkozni és mennyünk el együtt a Margit szigetre, Ott fogom neki bevallani mert A suli nem épp a megfelelő helyszín hogy ilyet mondjak. Remélem egy Csók is elfog csattani:D
2012. szept. 17. 14:12
 10/12 TOMAtm ***** válasza:
ejjha gratulálok,sok sikert hozzá!
2012. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!