Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál úgy, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál úgy, hogy valaki viszonzatlanul volt szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Nem tinikori perclángolásokra gondolok, hanem komoly szerelemre. Miért nem tudtad viszonozni? Hogy alakult a történetetek?

És főleg: milyen érzés így szeretve lenni, és ezt elutasítani? (Kor, nem érdekel.)



2012. szept. 11. 20:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Voltam,ők voltak a rondák és a dagadtak.Nem volt túl nagy érvágás a lelkemnek..
2012. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Jaja, nekem sem tetszett a srác, szóval nekem sem volt érvágás. Az lett volna érvágás, ha nem tudtam volna kidobni, hogy szakadjon már le rólam.
2012. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Én pont most vagyok egy ilyen kapcsolatban. Nem tart régóta, de kiderült, hogy nem az amit én keresek, nem vagyok szerelmes, ezt pedig ha bele szakadok se tudom megváltoztatni.

Hogy milyen érzés így szeretve lenni? Nagyon jó, persze, jól esik az ember lelkének ha törődnek vele, viszont szörnyű érzés mikor nem tudod a másiknak ezt viszonozni. Mikor akaratlanul megbántod. Nem könnyű ilyenkor szakítani sem, látni a másik fél szenvedését, fájdalmát, tudni, hogy neki milyen nagyon fontos vagy, és egy szakítással, hogy össze törheted a szívét. De sajnos meg kell lépni, önzőnek kell lenni, sajnálatból nem lehet együtt lenni. Nos, kb. ilyen! 25/L

2012. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Téged nem idegesítene, ha egy nyomi rádszállna?
2012. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Fordítva viszont igen.
2012. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Igen voltam így. Az a véleményem, hogy a szerelemnek és a vonzódásnek nincs logikus magyarátzata, ez nem egy matekpélda amit logikusan le lehet vezetni, nagyon idegesít amikor valakik ezt nem tudják megérteni. Azért nem tudtam viszonozni, mert nem érdekeltek, nem tetszettek (nem is külsőleg mert olyan páron aki nem tetszett külsőre, aztán meg beleszerettem...), nem vonzottak, nem éreztem irántuk semmit vagy csak barátságot.

Hogy milyen érzés? Egy részed örül, hogy valakinek tetszel és nagyobb lesz tőle az önbizalmad, de a legnagyobb részed csak bűntudatos hogy megbántod a másikat, zavarban vagy hogy miképp magyarázd meg. És ha az illető nagyon ellenszenved és/vagy nyomulós akkor egyenesen csak idegesítő és taszító.

Természetesen az ilyen esetekben nem lett semmi, általában nem maradtunk közeli kapcsolatban, én nem szoktam húzni az ilyen dolgokat vagy mellébeszélni.

2012. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Belém most szerelmes egy fiú(ráadásul az osztálytársam). Barátként tekintek csak rá, másképp nem is tudnék. Nem az esetem a fiú és egy kicsit igénytelen is magára nézve(pl sokszor állatszőrös volt a ruhája, vagy kellemetlen szaga volt). Ennek ellenére jól elvagyok vele, hasonló az érdeklődési körünk, de soha nem tudnék rá potenciális pasi-jelöltként tekinteni. 20L
2012. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

"Az a véleményem, hogy a szerelemnek és a vonzódásnek nincs logikus magyarátzata, ez nem egy matekpélda amit logikusan le lehet vezetni, nagyon idegesít amikor valakik ezt nem tudják megérteni. Azért nem tudtam viszonozni, mert nem érdekeltek, nem tetszettek (nem is külsőleg mert olyan páron aki nem tetszett külsőre, aztán meg beleszerettem...), nem vonzottak, nem éreztem irántuk semmit vagy csak barátságot."


Szóval ha szeretsz valakit nem tudod megmagyarázni hogy miért szereted, ellenben ha nem szeretsz valakit abban az esetben rögtön tudod sorolni az okokat. Ugyanilyen amikor házasokat kérdeznek hogy mit szeretnek a másikban és nem tudnak válaszolni, ellenben ha azt kérdezik tőlük hogy mit nem szeretnek a másikban akkor rögtön kezdik a hosszú felsorolást. Nem akarlak idegesíteni de sose tudtam ezt megérteni. Ha a rosszat meg tudják fogalmazni kapásból akkor a jót is meg lehet valahogy.


És a kérdésre: én sose jártam így.

2012. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
A rosszat mindig könnyebb felismerni, a jó sokszor magától értetődő, természetes. De tényleg van ebben valami:) Hogy miért szeretsz valakit azt el tudod mondani, mert már ismered, de magát a vonzódási fázist, nem nagyon lehet megmagyarázni...
2012. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

'Szóval ha szeretsz valakit nem tudod megmagyarázni hogy miért szereted, ellenben ha nem szeretsz valakit abban az esetben rögtön tudod sorolni az okokat. Ugyanilyen amikor házasokat kérdeznek hogy mit szeretnek a másikban és nem tudnak válaszolni, ellenben ha azt kérdezik tőlük hogy mit nem szeretnek a másikban akkor rögtön kezdik a hosszú felsorolást. Nem akarlak idegesíteni de sose tudtam ezt megérteni. Ha a rosszat meg tudják fogalmazni kapásból akkor a jót is meg lehet valahogy.'


Tévedsz! Ezek csak hatalmas általánosítások. Minden emberre igazak nagyjából akivel nem járok/járnék, ezek csak nagyon béna útmutatók pontosan azért mert jobban nem tudom megmagyarázni. A másik meg az, hogy oké kilogikáztam, hogy nem tetszik, nem vonzódom hozzá, de MIÉRT? Mert egy árnyalatnyival sötétebb kék a szeme és 2 cm-vel hosszab az orra meg olyan furán ejti ki az 'és' szó ami nekem nem megfelelő? Ugyan, dehogy, ez az amiről beszéltem, hogy nem lehet megmagyarázni. Aztán lehet holnap jön egy ugyanolyan ember, vagy esetleg egy még "rosszabb" és lehet hogy abba meg fülig beleszeretek. Erről beszéltem.

2012. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!