Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Buszon vagy vonaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Buszon vagy vonaton soha nem ültök le visszataszítóan kinéző fiúk mellé?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
csak fertőző betegeknek kinézőek mellé nem, ez olyan evolúciós dolog...amúgy bárki mellé
2012. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy visszataszító?kövér,sovány,pattanásos,büdös?Amúgy nekem mindegy ki mellet ülök.Nem nézem soha,hogy mondjuk fúj de ronda ide nem ülök!De mondjuk retkes cigány mellé nem ülök.
2012. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne kívánd... Egyedül szeretek ülni, mióta egy csajszi az ölembe hányt buszon. Mellesleg jól nézett ki.
2012. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bárki mellé leülök (aki nem bűzlik), de inkább a jó pasik mellé nem merek leülni:P...nehogy már azt higgye, hogy tetszik...:)
2012. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és csúnya és szinte mindig egyedül ülök a vonaton...
2012. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fülünyúl ***** válasza:
45%
#4-es: Akkor igencsak csacsi vagy, pont így szalasztod el a jó pasikat. Gondolom általánosságban meg panaszkodsz, hogy "jaj nincs egy normális pasi, akibe beleszerethetnék". Pedig ezzel a viselkedéssel ha belegondolsz, pont saját magad akadályozod meg, hogy olyan férfivel ismerkedj meg, aki még tetszik is. Értem én, hogy ezt akarod érzékeltetni, hogy nehogy már azt higgye könnyű dolga van veled, de így az említett szituációban neki az fog lejönni, hogy micsoda helyes lány, de sz*rik rám, máshova ül, biztos nem jövök be neki. Ugye, hogy egy lehetőséget milyen könnyű felelőtlenül elszalasztani? De ezzel nem csak te vagy így, hanem sok más férfi és nő. Félnek az emberek ismerkedni valami misztikus oknál fogva, pedig nem esszük meg egymást. Utána meg panasztengert lehet hallani abból, hogy nem talál normális pasit/normális nőt.
2012. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
# 4-es vagyok...igen teljesen beletrafáltál:P...igazad van, bár nem hinném, hogy gyakoriak az ilyesfajta kezdeményezések /ismerkedések pl. egy tömegközlekedési eszközön. de tényleg igazad van, ígérem most már leülök olyan mellé is, aki tetszik, veszíteni nem veszítek semmit.:)
2012. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fülünyúl ***** válasza:

#7: pontosan ez a lényeg, amire azonnal rá is jöttél: nem veszíthetsz semmit. Legfeljebb nyerhetsz. A legrosszabb eset ami történhet, hogy egy szót sem beszéltek az út alatt. Na és. Hányszor ültél olyan mellett tömegközlekedésen, akivel nem beszéltél.

Amúgy pedig a "szia, szabad ez a hely?" kérdés máris egy nem ciki, de beszélgetés indító mondat lehet. És sose feledd, beszélgetést nő is kezdeményezhet, az még nem egyenértékű felhívással keringőre. Azt meg úgyis látod hogy szeretne-e társalogni vagy sem. Ha tetszel neki, valószínűleg végigismerkeditek az utat, a végén telefonszám vagy e-mail cím cserével búcsúztok el. Aztán ki tudja mi lesz a folytatás. Úgyhogy csak bátorítani tudlak az efféle "buszos ismerkedésekkel" kapcsolatosan. :)

2012. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
okés, köszi.:)
2012. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem buszozok, se vonatozok, de ha igen, akkor én leülnék. Nekem a külső a legutolsó.
2012. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!