Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi akar lenni amit félfülle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi akar lenni amit félfüllel hazafele a vonaton hallottam?

Figyelt kérdés

Előttem 2-3 hellyel arrébb ült egy négyes ülésen négy lány, és az egyik arról beszélt, hogy a "lúzer szűzfiúk miért nem tanulják meg hol a helyük, egyáltalán miért akarnak nőt ha ilyen bénák és nem néznek ki jól".


Ilyen lenne mindegyik nő? Pedig kinézetre olyan 25-30 között lehetnek.


2012. máj. 26. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

4 ribanc biztos egymást baxxa keresztbe mikor épp unatkoznak.

Én meg azt kérdezném meg az ilyentől, hogy mért van az hogy a p1csák 70%-a el van szállva a nagy semmitől de legalább hülye mint a s*gg, és van amelyik mellette még bűnranda is, de nem tudja magáról. Valami van a levegőben hogy ilyen súlyos önismereti zavarokkal küzd ennek az országnak a k*rvaállománya?

2012. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első valamit tud :)

Ribnc nátha kering a levegőben !!!

2012. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az meglehet.
2012. máj. 26. 11:10
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

igen, minden nő ilyen!!!

egytől-egyig.

2012. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Dia90' ***** válasza:

Utolsó, azért ne általánosítsunk. :)

Mindenesetre egyre rosszabb a helyzet, az biztos, sokan vannak elszállva maguktól...azért megnéztem volna őket, hogy mennyire "bombanők" xD

2012. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

uccsó.

akkor rajta!

linkelj egy normális lányt!!!!!

2012. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dia90' ***** válasza:

Linkelni nem fogok...csak olyat tudnék, akit ismerek, olyat meg nem fogok reklámozni :D Ismeretlenről meg ki tudja...a látszat néha csal. De hidd csak el, sok lány van fordított helyzetben, aki meg pl. normális pasit keres. Sok olyan lányt látok itt ezen az oldalon is, akik nem mennek a "birkacsorda" után. Pl. én se voltam sose olyan, és mindig megtaláltam a hozzám hasonló barátokat. Tehát vannak, csak meg kell őket találni, ami nem könnyű.

Mondjuk a huszonévesektől nagyobb intelligenciát várna az ember...meglep ez a kijelentés, amit a kérdező leírt. Elég elkeserítő ez a hozzáállás. :/

2012. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

múltkor beszólt az aluljáróban egy aranyos arcú 13 éves lányka hogy: SZO*D LE MAGAD!

... nah tessék, ha mindenki ilyen lenne tényleg maradnék az animelányoknál xD

F18

2012. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11:17-nagyon megköszönném ha a normális embereket nem sértenéd meg általánosítással és efféle kollektív gondolkodással!Nekem például nem az asztalom másokat fiktív tulajdonságokkal felruházni gondolkodás nélkül vagy tapasztalatok hiányában.Biztos még nem találkoztál olyan emberrel,akire illene a normális,nem ribanc leírás.Én nem ilyen vagyok. Kérdező:Nem ilyen ribanc mindeni,de ők kétségtelenül azok voltak.Egyszer te is megtalálod azt,aki nem így gondolkodik sem irányodban,sem általános gondolkodásban!Ne veszítsd el a reményedet a lányokban. 17/L
2012. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ilyen lenne mindegyik nő?"

Mekkora idi0ta vagy! Inkább tanuld meg hogy hol a helyed. xD

2012. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!