Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jelezni a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jelezni a fiú osztálytársamnak, hogy nekem is tetszik ő?

Figyelt kérdés

Ő már tett felém "jelzéseket", hogy tetszem neki, de én kicsit félénkebb vagyok. Hogyan tudnám én is jelezni neki, hogy számomra sem közömbös? Esetleg egy véletlen érintés, valamilyen kedves bók? Tudnátok adni 1-2 tippet? A szemezésen és a mosolygáson kívűl.

16/L


2012. szept. 15. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
hát sztem a kedves bókok jó ötlet.;) mik voltak az a "jelzések" amiből azt vontad le h bejössz neki?
2012. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha tetszel neki mitől félsz? :)

Egyszerűen hívd el valahová suli után! Tudom hogy a fiúnak kéne megtenni az ilyen lépéseket de manapság a fiúk félénkebben és nincs önbizalmuk, ha úgy látod rajta tetszel neki, nem fog visszautasítani. Légy bátor! :)

2012. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Észrevettem, hogy órán, szünetekben sokszor néz, meg ha a közelemben van látszik rajta hogy izgul. Nem szoktunk túl sokszor beszélni. Párszor megérintett már, pl a derekam, vállam, kezem. De ezek nem beszélgetés közben, hanem csak úgy, gondolom nem véletlenül érintett meg ezeken a helyeken. Meg nem tudom miért, de mikor egymás szemébe nézünk olyan, mintha csillogna az övé, látszik hogy nagyon örül, meg a pupillája is ki van tágulva. Azt olvastam, hogy az azt jelenti, hogy tetszik neki az adott lány. Ezek alapján tényleg tetszenék neki?
2012. szept. 15. 17:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyan érintsem meg őt, és hol, hogy azért leessen neki, hogy tetszik nekem?
2012. szept. 15. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz Neki pl facebook-on?
2012. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk fb-n beszélgetni, meg én nem is szeretek interneten csevegni.. Ötletem sincs, hogy mit írjak ott neki, meg letámadni se szeretném, mert mi van ha félreértettem a jeleit? Vagy ezek egyértelműen azt jelzik, hogy tetszenék neki?
2012. szept. 15. 18:37
 7/8 anonim válasza:
Hány éves a fiú? én annak idején összejöttem 1 lánnyal aki úgy adta a tudtomra hogy szeret hogy ölelgetett meg ilyesmi barátkozz össze vele meg ilyesmi és mikor már érzed hogy itt az idő puszild/csókold meg persze kortól függetlenül :D
2012. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak menj oda hozzá, és hívd le a büfébe, rágjatok egy kakaós csigát, közben meg próbáljatok beszélgetni.
2012. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!