Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért nem szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem szerettek elfogadni ajándékot fiú havertól ha éppen nem szülinapra vagy valamilyen alkalomra kapjátok hanem csak úgy?

Figyelt kérdés
Van egy lány haverom akivel már régóta ismerjük egymást ès szeretek neki csinos nőcis rucikat venni ajándékba de eddig csak egyszer engedte és ha mostanában felhozom a témát hogy elmehetnénk vásárolni akkor mindig csak halogatja meg kínosan érzi magát pedig nem kèrek cserébe semmit max hogy abba legyen az esti buliba.Szerintetek miért nem fogadja el? 24/F

2012. szept. 15. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert semmi sincs ingyen
2012. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fordítsuk meg, te mit gondolnál arról a csajról, aki ajándékokkal halmozna el? minimum, hogy beléd van zúgva... ha már annyira ajándékot akarsz venni, akkor vegyél kisebb dolgokat, vagy hívd meg kajálni. amúgy tetszik ez a lány? szerintem igen...
2012. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pedig semmit nem kértem érte max annyit hogyha már megvettem akkor vegye is fel nekem oda ahova este megyünk. alapból így indultunk el hogy kap tőlem vmi sexy rucit az esti bulihoz...és elég is volt hogy felvette és egész este láthattam benne. de mostanában nem engedi h vásároljak neki :(
2012. szept. 15. 17:32
 4/13 A kérdező kommentje:
és nem vagyok beléesve :) nem is jönnék vele össze csak jóban vagyunl.
2012. szept. 15. 17:35
 5/13 A kérdező kommentje:
bocsának "vagyunk"
2012. szept. 15. 17:36
 6/13 anonim ***** válasza:
mindegy, akkor is a lekötelezetted, ez nem jó érzés
2012. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én nem így gondolom mert ha úgy nézzük hogy veszek neki egy miniruhát meg egy magassarkút azért mert szeretem ha egy lány így öltözik és ő felveszi nekem akkor én is adtam meg ő is adott valamit szóval nem a lekötelezettem.
2012. szept. 15. 18:06
 8/13 anonim ***** válasza:
nincs ezzel baj, csak hát nem ez a megszokott. a legtöbb esetben a valamit-valamiért elv működik, ezért az emberek furcsának találják, ha úgymond viszonzás nélkül vesznek nekik valamit.
2012. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

aha, és miért is nem a szomszéd néninek veszel pár új ruhát, aki alig jön ki a kis nyugdíjából?

figyi, én első alkalommal se fogadtam volna el a lány helyében, mert csak felbiztatott, mint ahogy a példa is mutatja

van egy határ két ember kapcsolatában, amit te az átlépéssel sértegetsz

és egyáltalán nem fifti-fifti az adok kapok jelen esetben

2012. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azzal h felveszi nekem már ad valamit úgyh nem viszonzás nélküli :)
2012. szept. 15. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!