Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért nem szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem szerettek elfogadni ajándékot fiú havertól ha éppen nem szülinapra vagy valamilyen alkalomra kapjátok hanem csak úgy?

Figyelt kérdés
Van egy lány haverom akivel már régóta ismerjük egymást ès szeretek neki csinos nőcis rucikat venni ajándékba de eddig csak egyszer engedte és ha mostanában felhozom a témát hogy elmehetnénk vásárolni akkor mindig csak halogatja meg kínosan érzi magát pedig nem kèrek cserébe semmit max hogy abba legyen az esti buliba.Szerintetek miért nem fogadja el? 24/F

2012. szept. 15. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

akkor gondold csak végig újból a motivációdat...

a csaj meg nem akar tőled mást ezek szerint, nem?

2012. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
egyikünk sem akar többet a másiktól de ez már más téma... én arra voltam kíváncsi hogy miért nem fogadja el??? szeretem ha egy lány kihívóan öltözködik és ehhez szívesen hozzá is járulok ha láthatom is rajta azt amit megvettem ennyi...lehet furcsa de ez van :)
2012. szept. 15. 20:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sem fogadnám el. Ez elég perverz dolog, még ha nincs is köztetek semmi fizikai kontaktus. Te vásárolod a ruhát, neked "kell" hogy szexi legyen benne, te figyeled őt amint az általad vásárolt szexi ruhában táncol... na neeeeem.
2012. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!