Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet tőle valami bajom ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tőle valami bajom ebben a korban?

Figyelt kérdés
Közös szobánk van a nővéremmel, és régóta tudtam, hogy használ vibrátort. Multkor nem birtam magammal, és kipróbáltam.. Kicsit fájt az elején,de nagyon jó volt. Azóta többször is.. Ezelőtt masztizni szoktam, bár nem sokszor. Szval: lehet tőle valami bajom? És az én koromban más is használ vibrit? 15/Lány

2012. szept. 15. 18:35
1 2
 1/11 tomaszcool ***** válasza:
14%

AIDS, hüvelygomba... hüm hümmm mi van még?!


:D

2012. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
58%
ha még szűz vagy, előfordulhat - sőt, valószínű - hogy átszakítja a szűzhártyát. egyébként nem lesz tőle semmi bajod, ha van rá igényed, nyugodtan használd, bár személy szerint kicsit korainak tartom. egyébként én nem használok, de ngy évvel idősebb vagyok és nem szorulok rá ;)
2012. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz tőle bajod,de inkább sajátot használj.
2012. szept. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
életveszélyben vagy
2012. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább fertőtlenitsed mielőtt használod. De szerintem szerezz be egy rendes fiút, ő még ajándékot is fog hozni, nem csak zümmög! :D
2012. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
most ez komoly? értem én hogy családtag, de komolyan hogy van valakinek ehhez gusztusa? ez nem olyan, mint ráülni valamelyik családtag után a wc-deszkára
2012. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog derülni tesódnak,ha uaz lesz a bajotok v ő elkap vmi fertőzést tőled. Rendelj neten magadnak v vegyél v minimum húzz gumit a vibrire-lehet hülyeség de legalább nem adtok át egymásnak semmit...
2012. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

sokminden nemlehet, max fertőzés.

úgy megnézném ahogy csinálod :P:D

miér nem valami pasit szedsz össze?

2012. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vagy saját vibrit szerezz be vagy tényleg 1 pasit
2012. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy saját vibri, vagy húzz rá gumit.

Szex shopokban lehet kapni olcsó óvszert, asszem 50 forintra jön ki darabja. Vibrátorra jó az is.

2012. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!