Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ezek után hálából is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezek után hálából is azt mondnátok, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Iskolában lyukas óránk volt ezért a folyosón voltunk majd az egyik lány osztály társamat a barátja lehordta mindennek majd adott neki egy pofont és meg akarta ütni de én elkaptam a kezét és neki csaptam az iskola szekrénynek majd azt mondtam neki egy kézzel sem érhet hozzá mert eltöröm a kezét erre ő nekem támadt de egy rúgással elintéztem majd a zajra a melletünk lévő teremből kirohtak majd lefogtak minket. Most a lány elégé nyomul és igazából nekem elégé bejön csak nem tudom, hogy csak hálából akar velem járni vagy ő is érez irántam valamit? (egyébként 11-es vagyok és ki akartak rúgni a verekedés miatt de csak fegyelmit kaptam)

2012. szept. 15. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is grat, szép, hogy megvédted a csajszit.


A kérdésedre válaszolva.

Biológusok, meg pszichológusok (vagy kik) kitalálták, hogy a nők azért vonzódnak az izmos férfiakhoz, mert a védelmet látják az erős karban (ami az őskorban, ragadozók között nem volt hátrány)

Nos ezt meglátta benned és vonzódik.

2012. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó keresztes lovag személyesen. :))) Örülj neki, hogy így reagált a csaj, mert az esetek többségében még egy köszönömöt sem kaptál volna, sőt talán még le is basztak volna, hogy minek szólsz bele.... tényleg, én is jártam így és mástól is hallottam. Azóta nagyon megválogatom mikor és főleg kiért teszem oda magam.
2012. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát haver erre lehet mondani hogy VAGÁNY VAGY!! Egy lányért majdnem kirúgatni magad a suliból.. :) Amúgy biztos meg akarja hálálni valahogy, de szerintem ha bejösz neki akkor nem csak azért. :) Hajrá nektek!! :)
2012. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hívd el randizni, ismerjétek meg egymást minél jobban, és szerintem érezni fogod, mi a helyzet. De szerintem tényleg vonzódik =)

Sok sikert, és elismerés a védelmezésért!

2012. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!