Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam hogy ne féljek a válaszától és sikerüljön kimondanom a "szeretlek" mondatot?

Figyelt kérdés

Úgy érzem tetszek neki. Minden jel megvolt már. Figyel arra amit mondok, amit teszek, imádom nézni a szemit és ilyenkor persze ő is bámul, közvetetten megdicsérte az alakomat legalább kétszer is, mosolyog rám, piszkál (csak az a baj hogy nem igazán tudja hol a határ és néha túlzásba viszi), mindig a közelemben van, mindig hozzám ér (a kezemhez, vagy a lábát nekem érinti, a vállam megfogja és hasonlók). Ma én fogtam meg a kezét és nagyon furcsa volt. Jó érzés volt és a szívem is őrülten dobogott de főleg utána mikor arra gondoltam amikor a bőrünk összeért. Egyfolytában ezen jár az agyam meg rajta és eszméletlenül szerelmes vagyok belé. Egy baj van csak. Az, hogy ő sose ismerné be hogy tetszek neki (ha gy van) szóval nekem kéne szerelmet vallanom. De nagyon félek. Nem attól hogy nem tetszek neki, hanem attól hogy utána eltávolodna tőlem. Azt nem bírnám ki. Remélem elég infót adtam, kérlek segítsetek!

15/L


2012. máj. 29. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vallanék konkrétan szerelmet, nekem ez nagyon furcsa. Mondjuk eleve nehezen tudom kimondani valakinek, hogy szeretlek. Nálam ez csak akkor működik, ha tényleg maximálisan bízunk egymásban és tényleg szerelmes vagyok.


Hol szoktatok találkozni?! Suliban, vagy haveri társaság?

Szerintem kérdezd meg, hogy lenne-e kedve elmenni veled sétálni, fagyizni, beülni valahova stb. Ha igent mond, valószínűleg nyert ügyed van, de azért ne bízd el magad. A randin pedig hidd el látni fogod, hogyan viszonyul hozzád a fiú. Teljesen más a szitu, ha ketten vagytok, vagy ha társaságban. Szóval lehet, hogy társaságban vagytok és csak érezteti, hogy bejössz neki, de nem mondja ki, de ha kettesben lennétek lehet, máshogy viselkedne.

17/L

2012. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

huha :S

ha elmondod neki lehet összejöttök és boldogok lesztek vagy lesz*r utána és nem fog veled foglalkozni (nem tetszel neki), ha pedig nem mondod el neki akkor csak fáj érte a szíves :( mivel szereted és lehet ő is szeret téged vagy lehet összejön valaki mással és beelőz téged.

Tudom evvel nem lettél kisegítve.

Szerintem mond el neki mit érzel. :)

2012. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ja és ne azt mond neki, hogy szeretlek, járunk..vagy ilyesmi.

hanem hívd el esetleg hozzátok, filmezzetek, menjetek el moziba, közös programokra. ha ezekbe benne van :D tuti tetszel neki.:)

2012. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Váó, hát csak azt nem tudom hogy hívjam el... ez olyan fura... Szia, eljössz velem moziba? Na erre tuti nem lesz a válasz. Jézusom... Erre még én is nemmel válaszolnék!


És osztálytársak vagyunk és tényleg eléggé másképp viselkedik ha kettesben vagyunk. :)

2012. máj. 29. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hívd el találkozni. De ne mondd meg neki, hogy szereted. És ha összejöttök (mert a jelek alapján össze fogtok jönni :)), akkor is várd meg, míg ő mondja ki. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de szerintem ezt először a fiúnak kell kimondani. :)
2012. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Az osztálytársammal és velem is dettó ugyan ez volt. Imádtam nézni a szemét, hallganit, mit mond, elvarászolt a hangja. Időről időre egyre szerelmesebb lettem belé, mindig úgy ültem, hogy egymáshoz érjen a lábunk, meg a kezünk, bőrünk.

Osztálykiránduláson teljesen lerészegedett, és én vigyáztam rá egész éjjel. Onnantól kezdve ő is kezdett lassacskán közeledni hozzám. Nyáron m inden héten szerdán mentünk ilyen zenei foglalkozásra, de mindi gúgy ért be a vonatom, hogy még jóval kezdés belőtt beértem, és elmentem hozzá, ahova bejött a busza. A lényeg az, hogy pár hét után elmentünk sétálni, egyre korábban jöttünk be, és végül összejöttünk. Gyakorlatilag szavak nélkül. Hihetetlen élmény volt. Azóna is együtt vagyunk, és eltelt 11 hónap.

A lényeg az, hogy közös nyári programokat rendeztünk, nagyon sokat beszélgettünk, elkezdtük jobban megismerni egymást, és végül "elértem" hogy ő is belém szeressen.

Az érzések kifejezése nem tudom, mikor került sorra, de arra emlékszem, hogy ő kezdeményezett ezen a téren. Elsőnek ő mondta ki, hoyg szeretlek. Én akkor nem válaszoltam neki, nem voltam még rá készen. De egyszer véletlen kicsúszott a számon, rá pár hétre. El sem hittem, hogy kimondtam. Nagyon jó élmény volt.

Kösznöm, hoyg végigolvastad/olvastátok!

Remélem tudtam segíteni ezzel a kis sztorival.

Sok sikert! :)

17/L

2012. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jézusom ez olyan cuki! *-* Komolyan, gratulálok nektek! Remélem örökké és annál is tovább együtt maradtok. :) Én csak imádkozhatok hogy ez velem is egyszer megtörténjen...
2012. máj. 31. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!