Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj h nem merek a lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj h nem merek a lányokkal beszélni mert soha sincsen olyan témám ami nekik is bejönne? és miért van viszont ez a többi fickókkal?

Figyelt kérdés

nem tudom hogyan tudnák a kedvükre tenni mert mindig amit csinálok soha nem jön be ... :(

viszont akik meg begyöpösödött barmok azoknak meg mindig a lányok csak úgy "hullanak az ölükbe" hiába egyik a másik után törik össze a szívüket azzal h ő nekik nem tetszenek meg hogy nem kell nekik most barátnő meg h van nekik meg hasonlók és mégis egyfolytában őket akarják


2012. szept. 16. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne kezd már te is. Erre írhatnám, hogy nőként meg az tapasztalható, hogy a lekezelő, "b.nkó" lányok után fut mindenki (a rendesekre meg rá se hederítenek, illetve nem becsülik meg őket).


De nem írom, mert ennél árnyaltabb a kérdés. :)

2012. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én kedves vagyok és azt sem bántottam soha életemben aki megérdemelte volna és egy lányt sem bántottam meg soha de viszont az össze ismerősöm vagy 1000-r megcsinálta már ...
2012. szept. 16. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Én értelek, de a "másik oldalon" is ugyanez a helyzet. A lányok közül is kb. ezt látják a rendesek. Ha túl kedves, odaadó, rendes, sosem bánt meg senkit, akkor nem lesz népszerű a fiúk körében, max csak kihasználják, becsapják, megcsalják.


És nem futnak nyálcsorgatva utána, mint a lekezelő csajok után, akik mindennek lehordják a fiúkat.


A lényeg az egyensúly megtalálása. Nem kell szemétkedni, stb. Hanem építs ki egy tartást magadban. Legyél tisztában a saját értékeiddel. Legyen önbizalmad. Mindkét nemnél ez a legfontosabb.

2012. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez lenne a gond. Sokkal inkább a mentalitásoddal lehet baj. Ha kapásból így állsz hozzá, ne csodálkozz, hogy nem jutsz semmire.

És egyébként is, nem lehet meghatározni, milyen téma jön be a lányoknak (jesszus!), elég, ha valahogy beszélgetést kezdeményezel -tök mindegy, hogyan- és majd jönnek szépen a témák.

2012. szept. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél laza, spontán, ne görcsölj. :) Ennyi. :)
2012. szept. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz ismerkedni, beszélgetni interneten idegen emberekkel? Teljesen névtelen, azonban kis gyakorlásnak, önbizalom-növelésnek kiváló. Bár személyfüggő, hogy az adott lány miről szeret beszélgetni, egyfajta kép mégis kialakul benned, amit később egy személyes beszélgetésben felhasználhatsz.
2012. szept. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ok

értem h mit mondasz ( utólsó )

2012. szept. 16. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!