Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni kifejeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni kifejezetten csúnya lányokkal?

Figyelt kérdés
Hosszú évek tapasztalata azt mutatta hogy általában kedvesebbek, jó fejebbek, stb. Minden vágyam egy szerető csúnyácskább lány.
2012. szept. 8. 14:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

[link]


Végre elrabolja valaki a szívem!

2012. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kevés, ennél egyszerűbb kérdést olvastam itt.

A dolog megoldása pofon egyszerű: Kimész az utcára, lehetőleg ezt ne csukott szemmel tedd, mert akkor máris bukott a terv, nagyra mereszted a szemed, és szemügyre veszed a hölgyeket. Amennyiben valakit elég csúnyának vélsz magadhoz, ahhoz menj oda, vegyél egy nagy levegőt, mutatkozz be és hívd randira.


Egy jó tanács: Ne mondd neki, hogy azért az ő társaságára vágysz, mert csúnyának találod, mert ebben az esetben valószínűleg egy pofont kapsz igen helyett.

2012. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
honnan szeded, hogy bármivel jobbak, mint a szép lányok?
2012. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Hole Hunter ***** válasza:
92%
fiúkoleszba menj...azok a legcsúnyább lányok.
2012. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
ezt tapasztaltam...szóval én inkább kerülöm a szebb csajokat..ez van..pedig nem vagyok valami ronda..egész jó pasi vagyok.
2012. szept. 8. 14:55
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

"én inkább kerülöm a szebb csajokat"


Szerintem meg ők kerülnek téged :D

2012. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Miért? :D tényleg elég jóképű vagyok. a testem is jó.
2012. szept. 8. 15:10
 8/24 anonim ***** válasza:
ez anonim oldal meg mondhatod az őszintét:)) amugy meg ha valakibe szerelmes vagy szépnek látod még ha nem is az
2012. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ahha ahha így látatlanban elmondhatod magadat egy félistennek is...
2012. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
figyelj..nincs arra szükségem hogy mutogassam magam mindenféle arcoknak neten :D de hidd el, miért hazudnék erről? mi hasznom lenne ebből? :D magas, kisportolt testű, szép arcú fiú vagyok, tipikus lányok álma. Én pedig azzal büntetem őket hogy nem kaphatnak meg, ellenben a csúnyább lányokat imádom. Hogy miért? mert pont ilyen voltam régebben én is, és tudom milyen érzés amikor mindenki leszar. Így akarok nekik segíteni valamennyire...
2012. szept. 8. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!