Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, gondolkodtatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gondolkodtatok már azon, hogy a különböző közösségi portálokra feltöltött képeitekre masztizik egy-egy ismerősötök?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 10:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
aki olyan képet feltölt magáról amire masztizni lehet, az meg is érdemli hogy a haverjai rá verjék a farkukat.
2009. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
még nem gondolkodtam ezen, de szerintem is az a titka a dolognak, hogy kultúrált képeket kel felrakni, ha meg mégis akkor nem akarok tudni róla, ezzel az erővel maga elé is képzelhet, azt nem akadályozhatom meg, ilyenkor mindenki gondol valakire, vagy színészre vagy modellre, vagy egy ismerősére....de ez magánügy
2009. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Én szoktam recskázni myvipre,iwiwre és privi.hu-ra.Van hogy osztálytársamra :) De az tény hogy olyan képeket raknak fel egyesek...tükörben csöcskidomborítós(vakus mobillal) Lányok halgassatok rám:Ha egy vadidegen a képed úgy kommentálja hogy szép vagy/de megismernélek akkor kiverte rá párszor.


Nem tudom ismeritek-e [link] Elég szépen alázza a plázaribiket :D

2009. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Miért kellett lepontozni?Bánt a dolog?Mondj egy nevet és recskázok rád
2009. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

aki kiáll k.rválkodni az út szélére, ne csodálkozzon, ha megb.sszák :)

a közösségi portálok arra valók, hogy a régi, jelenlegi ismerőseimet bejelöljem. nem társkeresésre. akik ismernek, azoknak miért kéne mutogatnom magam?

2009. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: én nem pontoztam senkit se fel, se le.


Sokan vannak, akik fürdőrucis képeket is kiraknak, és hát előfordult hogy megráztam egy kicsit arra a képre a lompost. :)

2009. júl. 31. 11:58
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Na ha gondolod cserélhetünk anyagot :D
2009. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nana, mindenki a saját ismerőseire rántson. :D
2009. júl. 31. 12:03
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Én rendszeresen szoktam, ha jó a kép, még le is mentem :)
2009. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Na szeretek ismerkedni cserélgessünk :D
2009. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!