Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "macsó" féle, jó pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "macsó" féle, jó pasiknak, miért nem kell egy kedves, normális, természetesen szép lány barátnőnek?

Figyelt kérdés

Nem értem miért, de az efféle jó pasiknak, vagy nincs barátnője, vagy valami tipikus plázapi...,vagy valami furcsa véletlen folytán tényleg ronda lánnyal járnak.

Milyen pasit értek ezalatt: férfias, de nem túl kigyúrt testalkatúm, helyes, férfias arcú pasikat, akik borostásan, vagy anélkül is férfiasan helyesek, nem olyanok, mint egy ősember, de nem is a Bradpitt féle cukipasik(bár nekem ő sosem tetszett...). Márkás rucikba járnak, még ha csak pár ruhájuk is van, de márkás. Adnak magukra, de nem metroszexuálisak.

Na az ilyen pasiknak, vagy nincs nője, mert bulikba szednek fel egy éjszakás kalandra lányokat, vagy a tipikus szőke, vagy koromfekete műkörmös, cicanacis, totál latex, feszülő ruhás lányokkal járnak, akiken 3 kg smink van (ezt nem értem, hogy tetszhet valakinek egy ilyen nő...), vagy tényleg ronda pl. 150kg-os csajjal vannak együtt, aki arcra szép, de nem értem, hogy tetszhet valakinek egy irdatlan kövér lány, mert egy kis túlsúly tényleg elmegy, és nem vészes, de láttam már iszonyat jó pasit komolyan túlsúlyos csajjal, vagy olyannal, akinek tényleg ronda arca volt.:S

Most akkor egy jó alalkú, szép arcú lány, akinek smink nélkül is szép, tiszta arcbőre van, ha sminkel sem viszi túlzásba, ízlésesen, divatosan öltözködik, kedves, nyit mindenki felé, nem beszél megállás nélkül, de mindenhez hozzá tud szólni, miért nem kell egy ilyen "fajta" pasinak?

Légyszi normális válaszokat, véleményeket írjatok!


2011. júl. 3. 16:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%

Mert Borderline-személyiségzavaruk van.

[link]

2011. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak annyit tudok mondani, hogy ízlések és pofonok... Ha neki egy túlsúlyos csaj kell de szereti, akkor sok boldogságot nekik senkinek SEMMI köze hozzá.
2011. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Mert az ilyen fiúk menő fiúk és az számít nálunk hogy minél menőbbek legyenek: minél több csajt húzzanak meg, vagy minél riba*cosabb nőjük legyen..nem fognak szóba állni olyannal aki nem ebbe a kategóriába tartozik mert ez egyszerűen presztízs dolog. haveri társaság is meghatározó sztem.
2011. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem csak így van, ahogy írtad. Utálom az általánosítást. És nem tudom, hogy miért bánt téged, hogy valaki egy 'csúnya' lánnyal jár. Attól, hogy szerinted csúnya, neki tetszhet és szeretheti.
2011. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Fáj, hogy Te nem kellesz az ilyen pasiknak ?

Amúgy jaja ízlések és pofonok. Had döntse már el mindenki, hogy kivel akar boldog lenni ;)

2011. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem az ilyen pasiknak nem kellek hanem egy ilyen pasinak, csak több ismerősöm is hasonló cipőben van, ezért általánosítok. Az meg, ha valakinek van véleménye nem baj szerintem, mindenki tudja mi a szép a világba, sok nő lehet szép, valakinek ez valakinek az tetszik, de azért én is látom, ha valaki ronda, és láttam már iszonyat jó pasit írdatlan ronda, ápolatlan lánnyal...
2011. júl. 3. 17:18
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
És téged miért zavar ez, ha ők boldogok? A te boldogságodat ez nem veszélyezteti, vagy ha igen akkor elég szűk látókörű lehetsz. Amúgy is nincs más dolgod mint más párkapcsolatával foglalkozni? Inkább a saját életedet éld.
2011. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%
Elég hülyék vagytok ha nem értitek mi a problémája..
2011. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Legalább akkor tudod, hogy egy csúnya lánnyal biztos nem 'menőzésből' van együtt, hanem remélhetőleg szereti. Nem mindenkinek a külső a legfontosabb és nem minden helyes fiú van oda meg vissza azzal, hogy kinéz valahogy.
2011. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
IGEN, EN IS CSAK A FEJEMET FOGOM....:o)
2011. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!