Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nőt is zavarna ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is zavarna ez egy férfiban? Tehát szemetel, a kocsiból kidobja a hulladékot az ablakon, mondván hogy nem gyűjti a szemetet, stb.

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem nemtől függetlenül zavar.
2012. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szemetelés mindig zavar, függetlenül attól hogy ki csinálja.
2012. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Attól függ milyen hulladékot. Ha pl. rágót, cigit, almacsutkát dobál, az nem zavar.

Zacskót, cigisdobozt meg hasonlókat már nem nézném túl jó szemmel, mert elég primitív gondolkodásra vall. De ha egyébként nem lenne bunkó akkor azért túl tudnám ezen tenni magam.

2012. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
almacsutkát se dobáljon te okos, akkor már mind1 mit dobál.
2012. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-nak: Az égö cigarettát kidobni a legnagyobb szemétség, mert tüzveszélyes. Tudod, hogy hány erdö,-mezö,-szántoföldi tüzet okoznak az ilyen csikkek?
2012. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem is nemtől függetlenül zavar. :/

Mindegy, hogy csajom, haverom, akárki.

Igaz, dohányzom, de képes vagyok fél kilométeren keresztül gyalogolni a döglött csikkel a kezemben, amíg nem találok egy szemetest. És ezt elvárom másoktól is.

Frászt tudtam kapni volt csajomtól, mert folyton bedobálta csatornákba, autók alá, járda szélére stb.

Az egyetlen dolog, amit eldobtam, az egy almacsutka volt, az erdei túra közepén, bent a fák között. Az lebomlik, más nem fog.

Utálom azt az indokot, hogy "hát de azért fizetik a takarítókat, hogy ők szedjék össze".

2012. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy köcsög autós szokás. nem igaz hogy azt a kis papírt ki kell dobni az útra! amúgy már jártam úgy hogy egy kóláspalackot láttam repülni. szerencséjére nem lett belőle károm.
2012. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az almacsutka városon kívül szerintem nem gáz, mert elhamvad viszonylag gyorsan, humusz lesz belőle. Az összes többit, illetve az almacsutkát városon belül übergigaprimitív bunkóság eldobni. 35/F
2012. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hanariko ***** válasza:
Elég sokan leoltották a 3. válaszolót, de sztm se kéne különbséget tenni, hogyha rágó, akkor nem zavar, ha meg cigisdoboz. akkor igen. Nem a méret lényeg, szokták mondani :D szóval zavarna, bármiféle szemétről is legyen szó. Legtrehányabb ismerősöm (s egyben az autójára legkényesebb is), a nagybátyám is a kocsijába, az ajtón egy ilyen tároló részbe gyűjti és amikor olyan helyen van, kidobja.
2012. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!