Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
2 éve szerelmes vagyok egy fiúba,ő nem viszonozza,egyszer elutasított,azóta úgy tudja,hogy barátként tekintek rá,de nem megy egyszerűen, 1 hónapig betudom magamnak beszélni de aztán el uralkodnak az érzelmeim rajtam,és rájövök hogy szeretem,és amikor tudatosul bennem hogy nem fogom,soha megkapni,összeomlok lelkileg,elalvás előtt mindig elgondolkozok milyen jó lenne vele lenni,vagy sétálni vele de úgy hogy ő az én párom,volt már barátom a 2 év alatt,és azt hittem elfelejtettem de nem :/ 20/L
2012. szept. 17. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú,hát ez nem hangzik túl jól. Én még csak frissen éltem át ugyanezt az érzést, akkor ennyire nehéz lesz elfelejteni?

20/F

2012. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akkor visszautasított, akkor most sem valószínű, hogy más lenne az álláspontja, ezért ne áltasd magad, mondj le róla, és keress olyat, aki hozzád való, és szeret téged!
2012. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sokan azt szokták , hogy keresnek új társat és azzal feledtetik, még ha nem is mindig vallják be maguknak.

neked nemtom mennyi párod volt azóta, de ha csak 1 és az nem jött össze akkor valszeg azért gondolsz megint az elsőre.

sztem ezeket az alvás előtti pozitív gondolatokat kéne megszüntetned, amit felé generálsz. De, hogy mivel azt nehéz megmondani. próbálj ki módszereket,ami eltereli a figyelmedet. mondjuk alvás elött nézz vmi jó sorozatot, olvass v mondanám a zenét is de az lehet nem jó választás.

2012. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első: mindenkinél más időtartam szerintem a felejtés

második: próbálok mindent de nem jött össze

harmadik: 2 fiúm volt 2-3 hónapig mind a kettő az egyik mellett sikerült elfelejtenem,de átvágott..így vissza estem de próbálok minden erőmmel azon lenni hogy elfelejtsem és pozitívan állni ahoz hogy őt nem kaphattam meg

2012. szept. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!