Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a férfiaknak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a férfiaknak akik folyamatosan azt szajkózzák, hogy a nőknek csak a külső és a pénz a fontos, van párjuk?

Figyelt kérdés

VAGY VOLT VALAHA IS? :D


Mert számomra nagyon irigység szaga van ennek...

Ilyen hozzáállással nem is tudom melyik normális nőnek kellenének. És személy szerint unom már ezt az általánosítást, nem mindenki ilyen, maximum a plázaribik :).


2012. szept. 17. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet, de lehet, hogy nem.

Ha azt írnák, hogy volt vagy van azt elhinnéd?

Talán elhinnéd talán nem...

2012. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miután lenyúlt, ezt szajkóztam.
2012. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem volt több is, de csak mert végig hülyítettek. Szeretni nem tud egy nő se, amíg így nézek ki. Lehet h általánosítás, de attól még igaz, minden nő felszínes, csak kevesen tudják magukról.
2012. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség.


Én nem vagyok gazdag, talán nem is vagyok annyira jóképű de ha az lennék és lenne pénzem nem hiszem hogy lenne rögtön barátnőm. Tudok olyanokról akik tele vannak pénzzel, mégsincs barátnőjük. Olyanról is tudok akinek se jogsija, se kocsija, mégis van barátnője.

Lehet hogy az a baj hogy nem vagyok annyira érdekes, lehet h sokszor nem vagyok vicces, lehet hogy sokszor nem vagyok jó társaság...

2012. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző, márpedig hidd el, ha jóképű és gazdag lennél, tapadnának rád a csajok. Ha vki ilyen, és mégsincs nője, akkor az nem is akar.
2012. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

de szemetek a csajok hogy a jóképű pasikhoz vonzódnak...ejjjejjj


Amúgy meg én pénzes vagyok és eddig azért akartak velem járni a pasik hogy lenyúlják a pénzem....át kellene látni a szitán nem pedig rögtön általánosítani....

2012. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Előző, te is írtad h a csajok a jóképű pasikhoz vonzódnak, szal te is ugyanúgy általánosítasz.
2012. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
a nők az egzisztenciára buknak, és azok akik ilyenek, gyakran pénzesek is, mivel a pénz megadta nekik ezt a löketet, uh valamilyen szinten igazuk van ezeknek a férfiaknak
2012. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
irónia bazzeg irónia....
2012. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem nincs. valamire meg fogni kell. az én exem pl. iszonyat féltékeny volt )köszöntem valakinek az utcán- akit 10 éve ismertem, régebb óta, mint az exet, már kiakadt). szórta a pénzt, pedig szűken éltünk, fontosabb volt neki a cigije meg a sörre, mint az albérletre meg rezsire félretett, hisztizett mindenért, ha valami nem tetszett neki. nekem lett egy külföldi munkám, egy ideig még megvolt a kapcsolat, de elegem lett, hogy ha továbbra is ilyen volt, ha 14 órás műszakban nem tudtam felvenni a telefont, akkor gyanúsítgatott, meg miért állok szóba megismert magyarral )merthogy hímnemű), így otthagytam. mivel jött? hogy azért, mert én most már pénzes vagyok, ő meg csóró nekem, meg jaj, biztos találtam mást, ő nem néz ki jól. a féltékenységének, a hisztizésének, a pénz elcseszésének természetesen semmi, de semmi köze nincs ahhoz (szerinte), hogy elhagytam. fogadok, hogy azóta is azt terjeszti, hogy azért hagytam el, mert csóró. nem ám a viselkedése miatt,á.
2012. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!