Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a férfiaknak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a férfiaknak akik folyamatosan azt szajkózzák, hogy a nőknek csak a külső és a pénz a fontos, van párjuk?

Figyelt kérdés

VAGY VOLT VALAHA IS? :D


Mert számomra nagyon irigység szaga van ennek...

Ilyen hozzáállással nem is tudom melyik normális nőnek kellenének. És személy szerint unom már ezt az általánosítást, nem mindenki ilyen, maximum a plázaribik :).


2012. szept. 17. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tehát a volt férjednek se volt soha párja :D
2012. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem volt a férjem:) de volt, de amikor elhagyják őket, akkor rögtön elfelejtik, ugye. állítólag előttem meg gazdag volt, meg antialkoholista, mikor négy évet az elődömmel volt. mondta ő. aztán azt hallottam vissza, hogy az előd is a fentiek miatt hagyta ott. az ex szerint azért hagyta ott a csaj, mert beleszeretett valaki másba. természetesen ott sem ő volt a hibás..
2012. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az ilyenek buknak a debella falu szukájára, aztán pocskondiázzák a rendes, szép nőket. Ezért nem kell magyarkutya
2015. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!