Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy lánynál én vagyok az alfa hím?

Figyelt kérdés

Az is utalhat erre, hogy velem látványosan távolságtartó viszont a szeme sarkából figyel, a többi sráccal viszont elvan kis falkában?


Vagy ez valami mást jelent?

Volt egy kis kalandunk egy este, de nem lett belőle semmi ráadásul kiderült hogy barátja van és szarul érezte magát emiatt. Egy hétig hozzám se szólt, most nagy nehezen szóbaáll velem, de rendkívül visszafogott.


Leselejtezett, vagy csak próbálja megállni hogy elcsábítsam a vonzerőmmel? viccesnek tűnik de komoly a kérdés, egyáltalán nem mindegy.


2012. szept. 17. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Jót nevettem. Szerintem hugyozd körbe a házát is és jelöld ki a saját területed. A vonzerődnek így nem fog tudni ellenállni.
2012. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet.
2012. szept. 17. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akar megbántani, de a barátját szereti. Keress mást.
2012. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát baromira megbántott azzal, hogy még a barátságomat is élből visszautasítja.
2012. szept. 17. 23:41
 5/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
huhú 1 hétig nem állt veled szóba 1 csaj akit ismersz v 5 perce ?:D tragédia...
2012. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
több mint 3 órán át voltunk együtt. és mondhatom, hogy az idő alatt jobban megismertem, mint a többiek egy hét alatt.
2012. szept. 17. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Az alfa hím nem a nőstényeknél az, hanem a hímek közt az első (alfa), te kis butus!
2012. szept. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább gondold végig a kérdésedet. Ha a lány dönti el, hogy alfa vagy-e akkor rég nem vagy alfa. Ez belőle kell jöjjön.
2013. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!