Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gerinctelenség lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gerinctelenség lenne, ha egy párkapcsolatban élő lánynál próbálkoznék?

Figyelt kérdés

Érzem rajta, hogy nagyon gyenge lábakon áll a kapcsolata, és azt is érzem, hogy tetszem neki. (bár nagyon próbálja titkolni, és ellenállni, de biztos, hogy lenne esélyem)

Nagy szemétség ilyenkor próbálkozni nála? Lehet, hogy épp csak egy rossz szakaszában jár a kapcsolata, és én tenném tönkre... de az is lehet, hogy jót tennék vele, ha segítenék neki kilépni belőle.

Közös programokra vevő szokott lenni, mivel mindketten ugyanazokat a dolgokat szeretjük teljesen (de tényleg, ilyen emberrel még soha életemben nem találkoztam), már csak ezért is összeillenénk nagyon, meg a személyiségünk is nagyon hasonló, a barátja pedig pont az ellenkezője annak, amilyen ő.

A próbálkozást nem úgy értem, hogy leteperem, de szeretném ha tudná, hogy nem csak egyszerűen tetszik, hanem szerelmes vagyok belé, és utána ezzel a tudattal átgondolhatná, hogy kit szeretne.

Mit gondoltok, ez szemétség? Nem akarom, hogy rossz legyen neki, de velem tényleg sokkal jobban járna, és ezt nem nagyképűségből mondom.


2012. júl. 31. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen az. ne ribanckoskodj műr
2012. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A francokat! Ha nem ismered a lány barátját, akkor nem édes mindegy? Majd a csaj eldönti, hogy ki kell neki. Én is épp egy ilyen csajt fűzögetek, de nem is ez az első alkalom. A lényeg, hogy a csajjal szemben nem szemétség, max a pasijával, de ha azt nem ismered, akkor ki nem szarja le? Gondolom nem az agyát akarod kimosni, szóval nyugodtan rábízhatod a döntést.
2012. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy voltam vele, hogy hatalmas gerinctelen dolog. De miután tőlem így elszedték a barátnőmet, rá kellett jönnöm, hogy akit el lehet csábítani, az annyit is ér.
2012. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hole Hunter ***** válasza:
Az a nő foglalt, amelyiken épp fekszenek...a többi vagy elutasít, vagy nem.
2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gerinctelenség.

Én is így jöttem össze a mostani barátommal.A régi kapcsolatom nem működött már, rájöttem, hogy nem illettünk össze, aztán jött a mostani barátom, teljesen egy húron pendültünk, közös érdeklődés meg minden, aztán ott hagytam miatta a volt páromat.

És jól tettem!!Már több, mint egy éve vagyunk együtt!

De ha a lány is így érez, akkor ott fogja hagyni a barátját!

2012. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legdurvább, ha bepróbálkozol a hapsinál is, megjátszod hogy meleg vagy, és közben dugod a csajt...
2012. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Múltkor a zsaru is azért puffantotta le a dokit, mert ráhajtott a feleségére, hajrá :DDD
2012. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Lehet itt véleményt mondani pro és kontra, hogy hát igen, az, mert mi lenne, ha te lennél a barát helyében, vagy persze a másik oldalról, ha a csaj nem boldog a faszijával, még szívességet is teszel neki. Mind a két oldalnak van igazsága, én azonban egy harmadik utat ajánlanék, elsősorban magad miatt.

Próbálkozz be nála bátran, fejezd ki, hogy érdekel téged, mint nő. Ha vevő rá, csak akkor menj bele, ha ezért szakít a barátjával. Ha bizonytalan, nem tudja, mit tegyen, de azért lefeküdne veled a pasija mellett (vagy "szünet" alatt), akkor messzíről kerüld. Ellenkező esetben, ha szakít miattad, tegyél róla, hogy ne bánja meg a döntését.

26/F

2012. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eddig azt mondtam volna, igen, gerinctelen, de most én is hasonló helyzetben vagyok. Szeretem a barátomat, de találkoztam egy fiúval...nem akarom tönkre tenni a mostani kapcsolatomat, de sokkal másabb, mikor a másik fiúval vagyok :'(

Szerintem nyugodtan megbeszélheted a csajjal a dolgot

2012. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!