Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú nem akar a lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem akar a lánytól semmit, akkor miért bámulja állandóan, miért keresi a társaságát? Miért kell félrevezetni a lányt? Mikor ő meg beleszeretett a fiúba

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Honnan tudod, hogy nem akar tõled semmit sem? Lehet nem mer közeledni feléd!
2012. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem látja rajtam hogy mi van és akkor miért nem lép?
2012. aug. 7. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert biztos megszokta, hogy a lányok kezdeményeznek nála, a kisujját sem kell mozdítania...
2012. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Attól, hogy látja rajtad még nem feltétlen "kell" lépnie. Valószínűleg ahhoz félénk, hogy kezdeményezzen, vagy bevallja mit érez irántad. Légy türelemmel.
2012. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

A legvalószínűbb, hogy téves a diagnózis, és nagyon is akarna valamit, csak a gátlásai miatt nem mer kezdeményezni, esetleg nincs ötlete, hogy tegye.


Van más lehetőség is. Például az, hogy tényleg nem akar semmit, csak legelteti a szemét. Teljesen érthető, ha van mit nézni a lányon.

2012. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, nálam is ez a szitu, szerintem is csak azért nem lép, mert megszokta, hogy nem kell csinálnia semmit, a lányok mindent megtesznek helyette.

Amúgy elég idegőrlő egy állapot tud lenni :-/

2012. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"akkor miért bámulja állandóan"


Lehet hogy csak kancsal és úgy tűnik mintha a lányt nézné...

2012. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megőrültek a fiúk (tisztelet a kivételnek). Nagy társaságban ugyan az a fiú szemezett velem (jó pár hete heti 1-2 alkalommal. 8-ból 7x ő kezdeményezett szemezést. Eleinte nem is tetszett. Vagy 5-6 alkalom után figyeltem fel. Volt, hogy 10-12mp-es is volt és csillogtak a szemei. Iszonyúan. Kis ráncolódás a szeme alatt. Olyan őszintének tünt. Nincs senkije. Erre később kiderült, hogy nem akar semmi (egy nem-el lerendezte). Megjegyezem, hogy rá néhány percre már újra követett a szemével.

Nem értem, de nem is érdekel már. Nem tudom mire jó ez neki, mert nemcsak simán rámnéz, hanem ha mp-ig tart, míg zavarba nem hoz..... Szóval inkább menekülök tőle. Nem hiszem hogy ennyire félénk lenne, inkább jó játék voltam. Pedig nem olyan tűnik. És nem vagyunk már gyerekek (30-asok).

2012. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

olyannak*


(félreírtam)

2012. nov. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy közelről meg lesüti a szemét, mintha rám se merne nézni. És akkor mégis azt mondta valakinek, hogy nem akar semmit. Gondolom csak nem lódintott? No legyen az már az ő baja!

No mind1 már elmúlt. Még jó hogy nem tápláltam érzelmeket. Csak utálom, ha játszanak velem.

2012. nov. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!