Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt jelnek vegyem a lánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt jelnek vegyem a lánytól?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki udvariasan elküldött egy véletlenül randira sikerült baráti sörözgetés után, mert van barátja.


Egy hétig úgy csinált mintha zaklatnám stb. lejárt lemez igazából. Mostanában kezdünk el beszélni, de csak félszavakban, köszönésekben, stb. Tiszteletben tartom amit akar.


Viszont órán (20 éves) lement cigizni pár perccel később lementem utána. Kb 3 méterrel tőle ültem le, és próbáltam a távolba meredni, nem bámulni.


Ő elszívta a kis cigijét még előttem, és mielőtt bement az ajtón, egy nyálas cigipapír darabot így hanyagul feltapasztott az ajtó oldalára, nem hiszem, hogy a kezéhez ragadt vagy valami.


Nem szóltunk végülis egymáshoz egy szót sem, de ezt a felragasztott papírt vehetem valami szórakozott jelzésnek? (nem szokott ragasztgatni amúgy soha) azt is látom, hogy a szeme sarkából mindig figyel és mindig ott van a közelemben valahol.



2012. szept. 18. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
igen ez egy jel! jól látod cimbora! :)
2012. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mókusgyilkos ***** válasza:
jaja a kövi az lesz h a rágós papírral nem talál bele a kukába.. eh
2012. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!