Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha megkérdezitek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megkérdezitek egy lánytól hogy ki tetszik neki, az azt jelenti hogy bejön nektek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 1hete ismertem meg és megkérdezte tőlem, hogy tetszik-e nekem valaki az osztálytársai közül. Ez jelentheti azt hogy tetszem neki? Ti mikor szoktatok ilyet kérdezni?

Előre is köszi a válaszokat

Niki, 17


2012. aug. 27. 23:32
 1/3 anonim válasza:
Akár.
2012. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nem szoktam rákérdezni.általában értek a jelekből,és kimutatom az érdeklődésem.

arra meg egyértelmű jeleket lehet kapni.

Attól mert még megkérdezte,hogy tetszik e valaki.Nem biztos hogy ez fordítva is igaz.De van esélye igen.Lehet tetszel neki

2012. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor kérdezek max ilyet ha azt akarom hallani hogy én vagyok aki tetszik neki! vagy ha egy haveromnak akarom kideríteni mert ö nem meri megkérdezni!! :D
2012. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!