Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alkalom utáni tabletta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkalom utáni tabletta miatt megduzzadhat feszülhet a mellem? Vagy inkább terhességre utal?

Figyelt kérdés
4 napja vettem be a tablettát.nem jött még meg azóta..de más tünet hányinger stb..nincs semmi,csak kicsit feszültek a melleim meg megvannak duzzadva.A mensim előtt nem sokkal történt a dolog a tabit 11 órán belül bevettem lehet baj?mikor érdemes tesztet csinálni?
2012. szept. 18. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen, megfeszülhet töle, megnö majd a pocakod, és szülni is fogsz töle...:)


Viccet félretéve még semmit nem jelent, nekem is meg szokott nöni, mielött jön az öt nap, viszont a terhességem is ugy kezdödött, elkezdett nöni a didko, a havi viszont nem jött! Mikor csinàltàtok? Menj orvoshoz, nekem ez igy kusza!

2012. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok..de nem tudom olvastam hogy ritkán lehet az a mellék hatás is..tesztet mikor csináljak? Más bajom nincsen.:/
2012. szept. 18. 18:27
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor biztos hogy teres vagyok ?:'(
2012. szept. 18. 19:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Terhes*
2012. szept. 18. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is kellett bevennem ilyen tablettát mert kiszakadt a gumi és mikor mondjuk én arra kérdeztem rá a háziorvosomtól h késhet-e tőle azt mondta h nem sőt még hamarabb meg is jöhet tőle kicsit. Az meg nem szentírás h hányingerednek kell lennie meg ilyenek ha terhes vagy. Am ez nem mindenkinél használ rá van írva h esetek 14%-ban mégis becsúszik a baba. Egyik ismerősöm viszont meg pont így járt neki nem használt! Hogy miért? AZt a mai napig nem tudom. De ha te tényleg 13 éves vagy akkor most őszintén szerinted megértél a szexre??? Vagy arra h gyereket vállalj?? Gondolom ha terhes vagy akkor nem fogod megtartani és akkor mehetsz abortuszra arra érettnek érzed magad?? Vagy tudtad egyáltalán h fogan a baba??? ELképesztő vagy szerintem már most beszélj a szüleiddel ne itt akarj választ. Sokkal többet tudnak segíteni mint mi. Ha meg az is vagy akkor ha nem akarod megtartani ők kellenek hozzá hisz nemh 18 éves nem vagy még 14 sem!!!!!! Tudod mennyi megaláztatást kell majd végigtűrnöd emiatt majd?? Sajnállak de ezért mondják gyerekfejjel nem kéne. Mert életekről van szó!
2012. szept. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
MEGJÖTT a menstruációm!
2012. szept. 19. 20:16
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagyis van egy kis vérzés nem tudom hogy menstruáció-e..0.0:/
2012. szept. 19. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azért elbeszélgetnék a szüleiddel. Nameg jól fel is képelnélek. -_-'
2012. okt. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a felképelés a megoldás !!
2012. okt. 17. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!