Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam hogy ne szeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam hogy ne szeressek bele senkibe?

Figyelt kérdés

Igazából elég sokat csalódtam az elmúlt pár évben igy eldöntöttem hogy nem szeretek bele senkibe ! csak nem tudom hogy csináljam :S mert ha meglátok 1 helyes fiút akkor egyből érdekelni kezd de én nem akarom hogy érdekeljen mert úgy is csak csalódni fogok..:S


19/L


2012. szept. 18. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is eldöntöttem, hogy nem fejem a kígyómérget, mert túl sokat csinálom, mégis nagyon nehéz megállni. Hidd el egyedül rosszabb. Majd téged is megtalál az igaz szerelem.
2012. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára! Erről még nem hallottál? De mondjuk ezzel a hozzáállással nem is csoda, hogy folyton csalódsz!
2012. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
most lett ilyen a hozzáállásom ! eddig nem igy gondolkodtam!
2012. szept. 18. 19:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Honnan vagy?
2012. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem igy kell hozzáálni a dolgokhoz. Hanem ugy hogy nah most nemfogok csalodni. Am minél jobban nem akarsz szerelmes lenni annál jobban az leszel és egyre rosszabb emberekbe:((
2012. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ti lányok úgyis megbolondultok, ha találkoztok egy igazán jól kinéző pasival.
2012. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani, de hidd el, nem akarsz érzéktelenné válni! Én is sokszor csalódtam, megtettem, és boldogtalan lettem. Soha többé nem akarok így élni! A lényeg a nyitottság és a rugalmas játék. A fájdalom az élet része... de lehet jobb és jobb. A fene egye meg, akkor is megéri szerelmesnek lenni! 22/F
2012. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedj férfiakkal,de semmilyen szinten.Haveri szinten se.Ne is kommunikálj senkivel a közeledben:)Ennyi.
2012. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Eldöntötted,hogy nem szeretsz bele senkibe.Nem kell vele társalognod,vagy eleve megismerned,nem kell járnod,szexelned,együtt élned,stb vele,nem kell törődnöd vele....de...elég ha csak ott van,ha csak tudod hogy van,és megvan az a bizsergető érzés benned,ami mutatja,hogy nem tudsz közömbös lenni iránta.Agyban gátolhatod az egészet,elfojthatod vmilyen szinten magadban,de ha rálelsz egy olyan emberre aki sokkal több lesz mint szimpatikus,úgyse sokat tehetsz ellene.A folyamatos elutasítás pedig szintén gyötrelmekhez vezethet,akkor meg azért leszel szomorú meg depis,mert nem próbáltad meg vele,és lehet épp ő lett volna a nagy ő.Az energiádat inkább arra csoportosítsd,hogy a megfelelő mértékben kiszűrd a jelentkezők közül,hogy ki az akivel érdemes lenne újra próbát tenni.Úgy gondolom,ha sok csalódás ért,az azt mutatja,hogy megviseltek a kudarcok,ergo vágysz a szeretetre,magyarul lelkis csaj vagy,nem a durvább értelemben,de pl nem egy jöttment ribanc vagy akinek mindegy kivel fekszik ma meg holnap,stb.Ugyanakkor neked is szükséged lesz rá hogy feküdj és kelj vki mellett,úgyhogy ne add fel. (mondtam mindezt annak ellenére,hogy volt 1-2 durvább élményem,és azóta nagyon hosszú ideje egyedül vagyok:DD)

26f

2012. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak dugjunk. xD
2012. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!