Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok/nők mára már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/nők mára már tényleg csak a nagy BMW-kre, a jól szituált, sportos 40-es vállalkozókra, és a még vastagabb pénztárcájukra buknak? Mert igen csak ezt látom, és veszem észre mostanában!

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 20:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Az újburgonyát hideg vízbe tesszük, héját lekaparjuk, utána jól megmossuk, az apróbbakat egyben hagyjuk a többit kettévágjuk. A kolbászt pár pillanatra vízbe mártjuk, - így könnyebben lehúzzuk a bőrét, - majd felkarikázzuk. A hagymát, a fokhagymát megtisztítjuk, apróra vágjuk. A zöldpaprikát megmossuk, kicsumázzuk és szeletekre vágjuk. A paradicsomot pár pillanatra szűrőkanállal forró vízbe mártjuk, lehúzzuk a héját, és cikkekre vágjuk.

Lábasban felforrósítjuk az olajat, beletesszük a hagymát, aranysárgára pirítjuk, hozzáadjuk a kolbászt, a fokhagymát, a pirospaprikát, az őrölt köményt, kevés vízzel felöntjük, és elkeverjük. Hozzáadjuk az újburgonyát, a zöldpaprikát, a paradicsomot, megsózzuk, lefedjük, és lassú tűzön kb. 30 perc alatt puhára főzzük. Tálaláskor a tetejére kevés tejfölt teszünk.

2012. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

"igen csak ezt látom"


Rossz helyen nézegetsz :)

2012. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Lehet lejjebb kéne adnod az igényeket XD vagy vastag pénztárcát menni
2012. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Vááá... menj már!!! Mi ez a recept? Ez elég jól hangzik! MI a neve a kajának??
2012. szept. 18. 21:04
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még egy kis sajtot is kellene rá szórni
2012. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Az igényeim szerintem tök átlagosak, a pénztárcám meg... hagyjuk! :D
2012. szept. 18. 21:05
 7/31 A kérdező kommentje:
A sajt tényleg jó ötlet? De milyet kellene? Szerintem reszelt parmezánt a tetejére! :D
2012. szept. 18. 21:06
 8/31 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne jó, ha én mondom neked... a trapista is megfelel!
2012. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Basszantyú... vagy még a füstölt karaván! Na azzal milyen zsiványos lehet a cuccos! :D
2012. szept. 18. 21:17
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szerencse hogy ez az ország tele van gazdag és sportos emberekkel, minden nőnek jut egy!
2012. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!