Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok/nők mára már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/nők mára már tényleg csak a nagy BMW-kre, a jól szituált, sportos 40-es vállalkozókra, és a még vastagabb pénztárcájukra buknak? Mert igen csak ezt látom, és veszem észre mostanában!

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 20:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a füstölt sajt nem megy hozzá, de ezen nem veszünk össze, te majd raksz rá azt is. Már csak arra vagyok kíváncsi az első válaszolótól, hogy MIKOR LESZ MÁR KÉSZ?
2012. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Hány Bömbi van Magyarországon, és hány lány?

Szerinted nem sántít a kérdésed egy kicsit?

2012. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ja ja kedves szakács beállítottságú 1-es kommentelő? Mikor lesz kész, és hova kell menni megenni a vacsit?
2012. szept. 18. 21:28
 14/31 anonim ***** válasza:
Akkor én most elindulok és keresek egy BMW-s nagypapit, aki nagyon vállalkozna rám! Mert a kaja sose lesz kész...
2012. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Sántít sántít, de attól még tényleg ez a helyzet nagy általánosságban! Vagy tévednék? Akkor a BMW mellé még írjuk be az audit, meg a Mercedest, és mindjárt helytállóbb a dolog, de most már nem is ez a lényeg, hanem az, hogy szerintem füstölt sajttal is bizonyosan jó lehet a recept!
2012. szept. 18. 21:32
 16/31 anonim ***** válasza:
Persze, mert minden második férfi jól szituált negyvenes vállalkozó menő kocsival és így miden nőnek jut egy. Te komolyan gondolod ezt? Én ha körülnézek az ismerőseim között egy ilyen párt se találok, amilyet te leírtál. Lehet, hogy intelligensebb emberek társaságát kellene keresned.
2012. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Jó lesz akkor azzal is, de meg csinálod?
2012. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ezt szögezzük le! Nem tartom magam Uninteligensnek, sem bányarémnek sem maradinak! Azonban szerencsétlenségemre, mostanában csak ilyen csajokat sodort az utamba a sors! Elmesélik a nagy ideáljaikat (ebbe most ne menjünk bele, de kb az amiről szó van, amúgy egész éjszaka írhatnék az eddig már hallottakról), de amikor kiderül, hogy átlagos a pénzem, van autóm de nem valami nagy német dög, meg nem családi házban élek, hanem panelban, ott már 10lányból 12 elszelel... pedig a dumámmal sincsen semmi gond! Szóval passz! Szóval látok amit látok, és tapasztaltam, amit tapasztaltam!
2012. szept. 18. 21:51
 19/31 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
27 leszek ha ez annyira fontos! Ja, és volt már olyan barátnőm aki hasonló helyzet miatt hagyott el... pont akkor amikor eléggé mély ponton volt az anyagi helyzetem!!!
2012. szept. 18. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!