Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy pasit csak pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy pasit csak pasi tud feledtetni?

Figyelt kérdés
Nagyon szép kapcsi alakúlt ki köztem és egy srác közt.Távolság,kor és egyéb tényezõk miatt ugysem lehet semmi köztünk.Szeretném hogy kikerûljek ebbõl a szép de mégis fájdalmas érzésekkel teli vonzódásból.Eddig nem sikerûlt.Mit tegyek?Fogjak mást?Én már nem birom csak õrlõdõk,vágyódom és hiába tudom értelmetlen,nem bírok nem gondolni rá.Kérli most ne oltsatok le,:(tényleg tanácsokra lenne szükségem.Köszönöm.
2012. szept. 18. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz. Feledtetni nem tud, csak pótolni, de az újban is a régit keresnéd. Ez egy buta, szőke nős tanács. Előbb lépj túl rajta, aztán ha másba szerelmesedtél azzal kezdj kapcsolatot.
2012. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Skydive ***** válasza:
100%
Ha valóba véget akarsz vetni a kapcsolatnak, akkor vállad fel a fájdalmas heteket, hónapokat. Közben, foglald el magad rengeteg dologgal, hobbival, barátokkal, tanulással, sporttal, stb stb. Ha most megléped, akkor akár karácsonyra már egészen jól is lehetsz. Tavaszra pedig már OK lesz minden, pláne ha addig a képbe kerül egy másik srác is. De csak a felejtés miatt kár, pláne fiatalon. Mert nem hiszem, hogy 20nál több vagy. De inkább 15 :)
2012. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, kutyaharapást szőrivel!

Távolság, kor nem lehet akadály. Gyere össze vele!

Aztán vagy rögtön, vagy idővel majd kiábrándulsz belőle. Vagy nem. De az se rossz! Sőt!

2012. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat.
2012. szept. 18. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
az egyik függőséget könnyű helyettesíteni egy másikkal(ha lefoglal),egyébként bármit bármivel(ha eléggé lefoglal)
2012. szept. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szóval azért nem feltétlenül kell új pasi,hogy újra jól érezd magad,ha találsz egy új hobbyt az is egy megoldás
2012. szept. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen értem:),csak az a baj,hogy nem foglal le semmi.:(Csak rajta agyalok.....nem látom a kiutat.:(
2012. szept. 19. 07:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pasi kell, de talán nem komolytalan... ha valaki törődik is veled, akkor könnyű lesz átértékelni a mostanit.
2012. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!