Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 éves vagyok, nem volt még...

20 éves vagyok, nem volt még barátom. Félek hogy sosem lesz. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves egyetemista lány vagyok és még nem volt barátom. Az a gond hogy elég félénk, és visszahúzódó vagyok. Általánosban elég sokat csúfoltak a fiúk,néha lökdöstek, nyálas galacsinokkal dobáltak, könyvel ütöttek, huzigálták a melltartómat, vagy vállba bokszoltak. Ezért nem is merek fiúkkal barátkozni, beszélgetni, vagy például a vonaton olyan helyre ülni ahol korombeli férfiak, srácok ülnek. Amikor röhögést hallok a közelemben, még indig félek hogy rajtam gúnyolódnak. Évekig tartott míg a gimiben nem rándultam össze, ha valaki hirtelen mozdulatot tett mellettem, vagy csak át nyúlt a vállam felett valamiért. Nem merek a szemükbe nézni, mondhatom hogy félek tőlük. Közben meg vágyom rá, hogy legyen végre párom.

Az is nagy gond lehet, hogy már nem vágyom a hajnalig tartó bulikra egy füstös helyen, ahol az összes srác részeg,azt se tudja hol van és csak egy könnyű légyottra vágyik. Itt mindig vannak olyanok akik felakarnak csípni. De én egy rendes kapcsolatra vágyom.

Ne gyertek azzal léci, hogy biztos egy bányarém vagyok, mert nem vagyok! Nem vagyok egy piszkafa, de ducinak sem mondanám magam. Félhosszú szőke hajam van, kék szemem. Szerintem szép arcom, nőies alkatom. Igaz nem szoktam nőcisen kiöltözni( bár néha szeretnék),bár néha próbálok csak az a gond nem is merek olyan ruhákat próbálni. De legjobban még mindig a testre simuló top, farmer és tornacsuka a kedvenc összeállításom. Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek, hogy nem kísértsen a múltam.



2012. szept. 17. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz a régi dolgokkal. Már felnőtt vagy és a téged körülvevő emberek is felnőttek és érett gondolkodásúak. Már nem az általánosban vagy, hogy félni kelljen ilyen butaságoktól. Legyen önbizalmad, járj bulizni, szedj össze barátokat és majd alakul a dolog.

Sok sikert az élethez!:)

2012. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egy szóval se mondta senki, hogy bányarém lennél :D

Szerintem próbáld meg valahogy túltenni magad ezeken a gyerekkori traumákon. Tudom, nem könnyű, de így tényleg semmi esélyed. Ha nem mersz korodbeli fiúkkal barátkozni/ismerkedni, akkor még javaslom az internetes és egyéb társkeresőket, bár azok nem túlzottan személyesek, de a célnak megfelelnek, főleg az olyan lányok esetében, mint Te.

De ha nem mersz a szemükbe nézni... így bizalom nem alakulhat ki. Az pedig minden kapcsolat legfontosabb része. Hajrá :)

2012. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy hozzád hasonlóan komolynak kinéző srác, próbálj azért jelzéseket küldeni felé. Különösen ha azt látod, hogy felkeltetted egy ilyen szimpatikus srác érdeklődését, nem kell szexdémonként elcsábítanod, elég, ha legalább egy picit visszanézel rá, egy icipici mosoly, valami kis bátorítás, és akkor oda fog jönni hozzád. De ehhez össze kell szedned a lelkierőd, a szemébe kell nézned, nincs mese!


A nagyon magukba zuhant, semmilyen jelzést nem küldő lányok nagyon kevés srác érdeklődését keltik fel, és még kevesebb, aki komolyan próbálkozni is kezd az ilyenekkel. Nekem például kifejezetten pont az ilyen lányok tetszenek, mint te, de ha semmi, de semmi jelzést nem küld felém, ha rám sem hajlandó nézni egyáltalán, akkor én sem szólítom meg...

2012. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Mintha csak a 2 évvel ezelőtti önmagamat olvastam volna, leszámítva, hogy barna vagyok. Szerintem próbáld meg neten, nekem is úgy alakulgattak kapcsolatok. Ha nem ismerkedek neten egy nagy 0 lenne a szerelmi életem. :D

Menj parkba, könyvtár, kávézó, suli, vonaton nagyon jól lehet ismerkedni! Tapasztalatból mondom, leülsz valaki mellé aki tetszik és beszélgettek, aztán meglátjátok.

2012. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólásban az tetszett h a te korodban már nem ilyen gyerekesek az emberek, szóval már nincs mitől félned.

Egyébkén mi volt a piszkálódásuk oka? nem tudni?


az is lehet h egy hozzád hasonló fiúval fogsz összejönni akinek hasonló múltbeli élményei voltak mint neked és jól meg fogjátok érteni egymást.

beszélgetés attól még kialakulhat és utána lehet komolyabb is.

2012. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Egyszerűen fogadd el, hogy a múlt az múlt. Elmúlt. Nyitnod kell a világ felé. Úgy nehezen találsz párt, hogy otthon ülsz, és várod, hogy becsengessen. Hacsak nem egy pizzafutár lesz a Nagy Ő. ;)


Nekem is hasonló volt a fiatalkorom, bár néha már úgyérzem, hogy nem is volt, olyan régen volt. Nálam is a "volt"-on van a hangsúly. A mostban élünk, a pillanatban rejlik a jövő. Biztos sok olyan fiú van, aki hozzád hasonló, visszafogottabb életvitelű lányt keres, tehát ne keseredj el. Ha valami konkrétabb ügyben kéne segítség, nyugodtan írj privit, és talán tudok segíteni.


Sok sikert. :)

2012. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy ilyen lányt, a baráti körben, így azt tudom mondani amit ő is mesélt nekem.

Egyenlőre próbálkozz csak barátokat keresni hogy olyanokkal légy akikben megbízol és mellettük nem rezzensz már össze. Ahogy olvasom úgysem építesz ki könnyen bizalmat más felé.

Sok sikert!

2012. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én udvaroltam egy ilyen lánynak több kevesebb sikerrel. Nagyon nehéz vele. Te talán segíthetnél,hogy érdemes egy ilyen lányt meghódítani.
2012. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
na, a lényeg, hogy csak barátkozz. ne úgy fogd fel h. most ez a srác pasijelölt, hanem csak egy haver. egy idő után hozzászoksz a gondolathoz, ekkor tudatosan próbáld meg elmélyíteni a kapcsolatot. érintsd meg, pl öleld át, fogd meg valami marhaság miatt a kezét (pl húú deszépórád van mutasd), simogasd meg a hátát. egy idő után ő is ezt fogja tenni. akkor vegyél erőt magadon és hagyd. persze tisztázd vele h. csak barátként tekintesz rá. most a lényeg h. az elmédet újra kell kondicionálnod (programoznod). nem lesz könnyű, de túl nehéz sem. légy bátor!
2012. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és a biztató kommenteket!:)Jó tudni hogy mások is voltak hasonlóan és hogy nekik sikerült túl lépni.
2012. szept. 18. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!