Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondolnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolnátok ha egy lány azt mondaná, hogy eszméletlen hangod van, nagyon különleges?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Fontos a hangsúly és a mimika is.


Ebből lehet arra gondolni, hogy nagyon jó és hogy nagyon sz@r...


Pl:

Szexi a hangod, b@ssza a fülemet.


Vagy tényleg jó... ezt hallani és "látni" kellene. Mármint hogy hogyan is mondták...

2012. szept. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 VVMMvvmm ***** válasza:
Igaz, igaz egyetértek az első válaszadóval!
2012. szept. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy ismeretlen fiúnak nem mondok ilyet, hogy bas.sza a fülem. xD
2012. szept. 19. 01:49
 4/10 VVMMvvmm ***** válasza:
Nem is te montad !
2012. szept. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor mondják lányok, hogy eszméletlen izgalmas a hangom. Azt mondják legtöbben hogy rezeg tőle alul a nem irom le mi. De most kivételesen komoly, nem hülyülök. Biztos igaz mert megszólalok ilyen nyilvános helyen, pl. abc vagy ilyesmi és a csajok egyböl odakapják a fejüket és érzem hogy méregetnek.


Ráadásul én is érzékeny vagyok a hangokra, ha egy nőnek különleges hangja van az nálam alapböl +5 pont, ez biztos ilyen perverzió vagy nem tudom. Az arcát simán elfelejtem, de a hangjáról évek múlva is bekattan ki ez, hol találkoztunk, még akkor is ha csak egy szimpla köszönés volt.

2012. szept. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 VVMMvvmm ***** válasza:
Rezeg? Ez érdekes!
2012. szept. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A férj, aki már hosszú évek óta azzal a gonddal küzd, hogy túl mély a hangja, elmegy urológushoz, és mély hangon mondja:

- Segítsen doktor úr, túl mély a hangom. Hogyan lehetne ezt orvosolni?

Mire a doki:

- Sajnos itt már csak egy megoldás van: túl nagy a pénisze, le kell belőle vágni...

Nagy a megrökönyödés, de ám legyen, a szép hang mindent megér. Megtörténik a műtét, a férj immár normális hanggal megköszöni a dolgot. A feleség azonban sehogy sem értékeli az üzletet, s ezért a férj ismét orvoshoz fordul:

- Doktor úr, gondok vannak, vissza kéne csinálni a dolgot.

Mire a doki (MÉLY HANGON:)

- Hát én azt már kidobtam...

2012. szept. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolnam, hogy bejovok a csajnak.
2012. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülnék! K.vára :)
2012. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kivi lennék a hangodra. :D
2012. szept. 23. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!