Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, nektek bejönnek az ilyen lányok? Hogyan lehet az ilyeneknek a közelükbe férkőzni?

Figyelt kérdés

Ennek a lánynak nincs barátja.Okos,értelmes,sokat olvas és szeret sportolni.Kedves,nem bunkó,de ugyanakkor nagyon zárkózott,tehát magáról szinte semmit nem mesél,nem kezdeményez beszélgetést,nem megy oda senkihez sem,egész nap alig szól.Elég elvont a csaj,kicsit olyan "művészlélek" fajta.

Külsőleg vékony,sportos,hosszú barna haja van,az arca nem szokványos,de nem csúnya.Külsőleg nem bekategorizálható.Nem cicababa,nem is szürke egér,hanem olyan különc.



2012. ápr. 6. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Erre a lányra leginkább az ÉLETKÉPTELEN a megfelelő jelző !
2012. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem mondanám,hogy életképtelen,mert elég jó tanuló,életuntnak sem tűnik,csak mindig egyedül van és zárkózott.
2012. ápr. 6. 13:53
 3/14 anonim ***** válasza:

Aranyos, nekem az ilyen lányok sokkal érdekesebbek én is hasonló vagyok amúgy jellemre.


22/F

2012. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Mármint a mostani iskolámban(csak azért írom, mert a régiben sokkal nyitottabb voltam, csak most nem megy az ismerkedés). Igazából ha valaki odajön hozzám örülök neki és szívesen beszélgetek ha van miről. Nap közben én se szoktam beszélni, pont azért:nem tudom mit mondjak és nem is annyira érzem a késztetést hogy villogjak és központba legyek mint a tanuló társaim. Szóval csak kedvesen menj oda hozzá, mondj valamit.

És lehet hogy egyáltalán nem olyan mint amilyennek kívülről látszik.

2012. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Már ne haragudjatok meg de az ilyen fajta magába zárkózottság nem egészséges akármit is mondtok rá !

Lehet hogy tömeg fóbiája van vagy nem bírja az embereket erre mást nem lehet már mondani .

2012. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokszor odamész hozzá és megpróbálsz beszélgetést kezdeményezni, persze nem ráerőltetve a dolgot. Segítesz neki. Elhívod sétálni. Legyél vele türelmes.
2012. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves,tehát biztosan nem küldene el,ha odamennék hozzá...Csak nem tudom,hogyan tegyem.
2012. ápr. 6. 14:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Eddig hogy csináltad, mit mondtál neki?(valahonnan tudod hogy kedves)
2012. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát csak ilyen általános dolgokat,mint pl.: "Este mész edzésre?" vagy "Készülsz a vizsgára?" Amúgy évfolyamtársam a csaj és az osztálytársaitól szoktam kérdezősködni felőle.
2012. ápr. 6. 14:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves volt,de csak ilyen pár szavas válaszokat adott.
2012. ápr. 6. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!