Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okból tart két vasat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból tart két vasat is a tűzben egy fiú? 18l

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert bizonytalan. Vagy mert szexfüggő :)
2012. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOMAtm ***** válasza:
amiért 2 autó van egy családban.ha az egyik bedöglik mindig van másik.ill. nem kell mindig ugyanazt a kocsit vezetni -a változatosság gyönyörködtet.
2012. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vashiányos :)
2012. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
biztos mert kovács :)
2012. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen okból tart két vasat is a tűzben egy lány?
2012. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van ez a két mondás, hogy:

Több vasat kell a tűzben tartani!

Addig üsd a vasat, amíg meleg!


Namármost, amíg ütöd az egyiket, addig hűl is, és később vissza kell raknod a tűzbe, de ha nem akarsz üresjáratot, akkor kiveszed a másikat, ami pont jól izzik, és azt döngölöd, akarom mondani kalapálod! Szal, hogy folyamatos legyen az ellátmány!

36F

2012. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert elvezi a perzselo szenvedelyt.
2012. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert rákényszerülnek!


Tapasztalatból mondom, hogy az olyan haverjaim akik így csinálják mindig találnak maguknak barátnőt, mondják nekem is hogy soha se kössem le egy nőben az energiámat, de én selejtesen vagyok összerakva, vagy a többség van rosszul?!

2012. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért mert mindig szívok oszt ha 2nél ptóbálkozok kevesebb az esély a kudarcra, én tudnék szeretni ilyen meg olyan lányt is, aki szimpi, a VAKSZERELMET már ellvetettem mert csak megkínoz állandóan

F19

2012. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!