Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mielőtt bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mielőtt bármilyen okból kezet emelnétek egy pasira, megfontoljátok, hogy az illető mennyire lehet erős?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy izmosabb, kigyúrt férfit is meg mertek ütni, vagy csak egy gyengébb testalkatút.
2011. nov. 18. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
tuti neem ütöm meg az exemet.. bár még csak 17éves (én 19) 41es kezeivel helyben agyon is b@szna megmerném ütni. az ilyen vékonyabbakat felpofozom :)
2011. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Hat en mar emeltem kezet nem is egyszer!de persze csak a exemre , na de ö megis erdemlte es soha nem ütött vissza, hat egyidegennel fenn al veszelye hogy vissza adja es nem gyengen . En amikor ideges vagyok akkor nem szoktam ezen filozni !Eleg harcias vagyok.... miert te megütnel valakit?
2011. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Alapból nem vagyok híve a verekedésnek, szóval tényleg nagyon durva dolognak kell történnie, hogy nekimenjek egy pasinak, mondjuk ha veszélyben érzem magam, vagy ő maga kezet emel rám. Akkor viszont nem nagyon gondolkozom, hanem ösztönösen védekezem... :D
2011. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Egy fiút ütöttem meg még ált.iskola 7.-ben, mert belenyomta a rozsdás szöget a szerelmem lábába. Felmértem, persze. Viszont én akkor karatéra jártam :)

Viszont a férjemet nem ütném meg. Azért tudni kell, hogy hol a helye a nőnek egy párkapcsolatban. A férfi az legyen Férfi, a nő meg Nő.

2011. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék bántani senkit, csak eszembe jutott ez a kérdés.
2011. nov. 18. 11:04
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen volt már ilyen. Pedig az exem nem egy gyenge emberke volt. Ő azt mondta hogy azt a pofont jogosan kapta, de ha jogtalanul megmerem ütni akkor azt visszakapom, de ő rendes volt sosem ütött meg egy lányt se! Pedig simán visszaüthetett volna.
2011. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem is tarkóncsapott egyszer a párom mert eléggé higgadt/engedékeny vagyok sok esetben,így kicsit a fejemre nőtt és azt hitte/hozzáteszem 6 év után/ hogy már ezt is lehet.Szerencsére vissza tudtam fogni a reflexszerű viszonzást,de látta hogy nem sok hiányzott így azóta elkerüli a hasonló megnyilvánulásokat,gondolom átérezte a helyzet súlyát hogy esetleg olyat kaphatott volna hogy leszakad a feje...SOHA nem ütöttem meg nőt,nem is szándékozom viszont ha valaki hozzámér/támadó jelleggel/ attól egyetlen másodperc alatt elborul az agyam.Birkatürelmem van,ez az egy dolog a kivétel.
2011. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Engem nyugodtan megpofozhatnak a csajok, de arra készüljenek fel, hogy a kezük három felé lesz törve utána.
2011. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem ez volt a kérdés.
2011. nov. 18. 12:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Rám kezet emelt az exem, kétszer. A másodiknál már én ütöttem, egy gyenge pofont kapott, de már megbántam...hogy nem erősebb volt. Az elsőnél felmértem, mert féltem tőle, simán lenyomott volna. A másodiknál, már nem érdekelt, hogy mennyire erős.
2011. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!