Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki azt hiszi meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt hiszi meleg vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok és még kilencedikben egy poén miatt elkezdtek melegezni és ez rajtam maradt. Mindig repdestek a meleges poénok rólam, ami az elején idegesített, de utána megszoktam, már nem nagyon érdekelt. Most tizenegyedikes vagyok és az a géz, hogy a "melegségem" nagyon elterjedt a suliban. Annyira, hogy amikor oda mentem egy lányhoz aki tetszik elhajtott, hogy ne szórakozzak, mert tudja hogy meleg vagyok. Már a szórakozóhelyeken, ahova járok is elkezdett terjedni. Nem tudok csajozni se, mert mindenki melegnek gondol, de ami a legrosszabb hogy múlt szombaton oda jött egy meleg srác és elkezdett flörtölni velem. Én ezt már nem bírom. Mit tegyek hogy megállítsam ezt a pletykát és tudassam az emberekkel, hogy nem vagyok meleg?

2012. szept. 19. 21:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
20%
justin?
2012. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Ha van egy kis sutnivalod, akkor valami ismeros lannyal, aki nem egy suliban van veled megbeszeled, hogy kis ideig "jarjon" veled, nyilvanos helyeken nyaljatok faljatok egymast, s akkor mindenki be fogja majd a szajat.
2012. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

jajhajjj...most már kár is azt mondani, h hol szúrtad el...

barátaid amúgy vannak? vagy elkerülnek?

2012. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 TOMAtm ***** válasza:
48%
sztem mostmár mind1,lehetnél akár meleg is.tudod azokra harapnak a nők,merthogy megkell 'gyógyítani' a kis meleget egy jó kis suncival.jó taktika,még hozzátehetnéd h impotens is vagy,teljes lenne a siker,minden nő téged akarna kezelésbe venni.
2012. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Vannak. Az osztályból is mindenki tudja, hogy nem vagyok igazából meleg, de a külsősök azt hiszik. Lány ismerősből csak rokon van a közelben, régebbi ismerősök messze kerültek, az osztályból pedig szerintem senki nem vállalná be.
2012. szept. 19. 21:33
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy még jobban azt higgyék. Már így is nagyon rossz nekem, eddig sem akart egyik sem "meggyógyítani", csak elhajtottak hogy mit szórakozok..
2012. szept. 19. 21:34
 7/32 anonim ***** válasza:

ezek ellen a nem túl vicces poénok ellen neked magadnak kell fellépnek, és megvédened az önbecsülésedet

de úgy, h ne dühből, ne is meghunyászkodva, hanem olyan elegánsan...

ha vannak barátaid, akkor tudnak segíteni, h kiállj magadért

2012. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
hm...van egy ötletem...de nem tudom, hogy sülne el, ha érdekel írj privit...nagyon együttérzek, ez szörnyű lehet :(
2012. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
A poénok már nem számítanak, azokkal már leálltak, csak az kezdett el terjedni, hogy meleg vagyok. Az ötleted pedig érdekelne, csak légy szíves te írj rám, mert én az igazi nevemet adtam meg.
2012. szept. 19. 21:58
 10/32 anonim ***** válasza:

b.uzis vagy?

am attól h ő ir neked látni fogja a neved ha válaszolsz

2012. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!