Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rettegnek a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rettegnek a magyar lányok szinte betegesen a középszerűségtől?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ha nem ütök meg egy bizonyos érdekességi szintet egy társaságban szinte rettegve elkerülnek a színes emberek, mintha leszívnám az energiájukat.


Zártkörűek.


Pl egyetemen volt egy csomó randim érdekes lányokkal. Akik érdekes világban élnek, de sosem találkoztam velük többet, nem érdekeltem őket.


Azért mert középszerűnek, lehangolóan unalmasnak tűnök? Nem vagyok elég laza? Mi lehet a gond?


Vagy ez az átlag magyar mentalítás? Hogy mindenki annyira menekül a jó és fasza fele, hogy néha már azt sem látja meg ha valami tényleg az? Félnek belemenni kalandokba, stb... úgy arcoskodik mindenki mint valami 80 éves elit professzorok és nincs mögötte semmi. MIÉRT?


2012. szept. 19. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a kozepszeruseget is annyira szubjektiven ertekelik az emberek, hogy lehet ami nekem kozepszeru, az a masiknak szines.

Ezt akkor tudnam eldonteni, ha randiznank XD

De szerintem kerdezz mar ra egy ilyen lanytol erre a MIERT-re, marmint akivel randiztal. Ne szegyeld, legalabb tisztaban leszel magaddal.

2012. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pl 10 kapcsolatból összejön 1, mert minden lánynak olyan elvárásai vannak mint valami 35 éves nőnek aki gyereket szeretne. És ez szar... vagy csak szerintem?????
2012. szept. 19. 22:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom.... mármint hogy MIÉRT, úgy néz ki inkább egyedül van minthogy járjunk mert valami nem tetszett neki bennem. Persze nekem egy csomó minden nem tetszik egy csomó lányban de ettől függetlenül nem utasítanám vissza.
2012. szept. 19. 22:14
 4/12 anonim ***** válasza:

"Úgy arcoskodik mindenki, mint valami 80 éves elit professzorok"- Ezen dőltem, vizuálisan el is képzeltem.

Szerintem nem ezzel lehet a baj.

2012. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hmm, ezt nem igazán értem, pedig fiú vagyok, bár lehet, hogy azért nem, mert keveset beszélek lányokkal.

Azt, hogy középszerű vagy, vagy hogy nem vagy nekik megfelelő, hogy mondják el pontosan?

2012. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én középszerü àtlagember vagyok, nekem igy jo, én nem vàgyom többre, igy vagyok boldog:)
2012. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
92%

az a te alacsony elvárásaidnak tudható be.

ha ő nem akar eleve halálra ítélt dologba kezdeni az az ő döntése és nehogy már ezért hibáztasd XD

naná h 1 érdekes emberke érdekes társat akar ez kb alap.

2012. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Mindenki retteg a kozepszerusegtol,mindenki orul annak, h jobb vagy mas valamiben,mint az atlag.

Lehet, hogy olyan lanyoknal probalkoztal, akik nem illenek hozzad.Sot biztos.Aki nem vesti a faradsagot,hogy megismerjen, az mar eleve romlott ugy.

Annyit tudnek tanacsolni,hogy legyel nyitott mindenkivel.Ne csak olyan lanyokkal probalkozz, akik elso pillantasra erdekesnek tunnek.

2012. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4 évig voltam együtt olyan lánnyal, aki az elején nem is tetszett. Teljesen semleges voltam. Egy ideje nélküle vagyok és rendkívül hiányzik. Nem ragaszkodás, tényleg hiányzik mindenhogy. Azt kéne belátniuk, hogy nem kell tökéletesen passzolnia két embernek, elég ha az alapvető dolgokban egyetértenek. Idővel megszereted a hibáit is.
2012. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem erről beszélek, hanem arról, hogy mondjuk egy romantikus kavarás helyett csak letisztázott fix kapcsolatok működhetnek... nekem ez jött le. nincs semmi kaland. nincs szeretet.
2012. szept. 19. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!