Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányoknak sokszor csak az ismeretlen az érdekes, de ha már megismernek közömbösek lesznek?

Figyelt kérdés

Nem mindig, de nagyon gyakran.


Hogyan maradjak titokzatos? Találkoztam pár lánnyal itt az egyetemen, általában először nagyon izgatott volt a lány és örült nekem, de utána mindig megszakadt a kapcsolattartás... miért? Átívelt az egész egy ilyen visszafogott közömbös dologba.


Én csinálok valamit rosszul?


2012. szept. 19. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat szerintem ez igy nem teljesen igaz.

En voltam egyszer igy, hogy kb 1 evig tetszett valaki, de csakk tavolrol csodaltam, aztan mikor eloszor randira hivott kiszoktem a borombol, aztan jobban kiismertem idovel es mar nem erdekelt, mert a szemelyisege es a felfogasa borzaszto volt.

Szoval itt annyi lehetett a problema, hogy nem jott be a szemelyiseged.

2012. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a személyiség az a másiktól is függ.
2012. szept. 19. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, vmit rosszul csinálsz XD

egy csajnak akkor vagy érdekes, ha mindig tudsz neki emglepetést okozni.

ki akarna egy szürke sráccal járni, akinek a wow vagy egyéb kocska játékok az élete...meg ugy az egész ember szürke és unalmas...változtass

2012. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
relativ mi az unalmas.
2012. szept. 19. 23:06
 5/6 A kérdező kommentje:
sokszor pénz kell az érdekességhez :/
2012. szept. 19. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Most elgondolkoztam.

Én általában gyorsan elunom az embereket (nő, férfi, barát, vagy csak ismerős, haver mindegy...), mert a legtöbbjük számomra gyorsan kiismerhető, és valahogy unalmas, kiszámíthatóvá válik.

Akivel egy hétnél tovább megmarad a "kapcsolat", az már érdekes embernek mondhatni, akivel pedig évekig jóban vagyok, vagy még tovább, azt rendkívül izgalmas, érdekes, kiszámíthatatlan embernek tartom.


És ugye minél többet vagyok valakivel, annál könnyebb kiismerni, vagyis ha valakivel járni akarok, sok időt töltök vele...

Barátom az első, akit 2 év után se unok, mert szinte még mindig alig tudtam megismerni. :) Vicces, mert megőrjít azzal, hogy szinte semmit nem mond el magáról, mindent úgy kell kideríteni róla, és csak töredékinformációkat mond el magáról, de valahol tetszik is, hogy van benne kihívás, és mindig meg tud lepni, úgy, hogy baromi sokat találkozunk.


Szóval lehet valami ebben a titokzatosságban, de csak ha erre vevő az illető. Van akit annyira nem szórakoztat ez a dolog, mint engem.

21L

2012. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!